5 /5
Based on 5 ratings
66
66

TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення (відео)

TVORCHI

9 березня гурт TVORCHI презентував оновлену версію пісні для Євробачення. З нею артисти виступатимуть на пісенному конкурсі, Повідомляє НСН з посиланням на сайт TheBest.

У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. «Heart of Steel» – це пісня про нескорених, незламних людей, які попри всі труднощі рухаються вперед. Саме такі переживання за задумом артистів передає драматичний фінал.

TVORCHI

«Пісня “Heart of Steel” про кожного, хто попри всю безвихідь носить у грудях сталеве серце і не здається. А сьогодні це всі ми. У нашій пісні є рядки: “Не бійтеся говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає”. Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди», розповіли артисти.

В оновленій версії пісні TVORCHI додали текст українською:

«Незважаючи на біль, я продовжую свій бій. Світ палає, а ти дій»

TVORCHI презентували нову версію пісні для Євробачення: відео

TVORCHI - Heart Of Steel (Eurovision Version) | Ukraine 🇺🇦 | Official Music Video | Eurovision 2023TVORCHI – Heart Of Steel (Eurovision Version) | Ukraine 🇺🇦 | Official Music Video | Eurovision 2023

Пісня «Heart of Steel» була написана навесні, коли українські захисники героїчно стояли на «Азовсталі». Після цього слово «сталь» стало одним із символів української незламності, уособленням справжньої сили духу. Емоції від побаченого TVORCHI перенесли в музику.

Ще новини України:

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×