Купити квартиру в Дніпрі

66
66

TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення (відео)

9 березня гурт TVORCHI презентував оновлену версію пісні для Євробачення. З нею артисти виступатимуть на пісенному конкурсі, Повідомляє НСН з посиланням на сайт TheBest.

У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. «Heart of Steel» – це пісня про нескорених, незламних людей, які попри всі труднощі рухаються вперед. Саме такі переживання за задумом артистів передає драматичний фінал.

TVORCHI

«Пісня “Heart of Steel” про кожного, хто попри всю безвихідь носить у грудях сталеве серце і не здається. А сьогодні це всі ми. У нашій пісні є рядки: “Не бійтеся говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає”. Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди», розповіли артисти.

В оновленій версії пісні TVORCHI додали текст українською:

«Незважаючи на біль, я продовжую свій бій. Світ палає, а ти дій»

TVORCHI презентували нову версію пісні для Євробачення: відео

TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення (відео)TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення (відео)

Пісня «Heart of Steel» була написана навесні, коли українські захисники героїчно стояли на «Азовсталі». Після цього слово «сталь» стало одним із символів української незламності, уособленням справжньої сили духу. Емоції від побаченого TVORCHI перенесли в музику.

Ще новини України:

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×