6
6

Українські паралімпійці здобули 25 медалей: 4 п’єдестали пошани були повністю українськими!

Українські паралімпійці здобули 25 медалей: 4 п'єдестали пошани були повністю українськими!

Українські паралімпійці на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону в італійському Мартелло здобули 25 медалей (9 золотих, 10 срібних, 6 бронзових), а чотири п’єдестали пошани були повністю українськими! Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України, передає НСН.

За нагороди змагань боролися спортсмени з 21-єї країни.

Збірну України спортсменів з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору представляли 25 спортсменів і вісім  спортсменів-лідерів (гайдів).

13 спортсменів збірної України вибороли медалі, 8 із них стали мультимедалістами.

Українські паралімпійці здобули 25 медалей

«Золото» здобули:

• Олександр Казік ( біатлон середня дистанція; біатлон спринт; спринт гонка переслідування);
  • Тарас Радь (біатлон спринт; спринт гонка переслідування);
  • Людмила Ляшенко (спринт гонка переслідування);
  • Павло Баль (спринт класичним стилем);
  • Василь Кравчук (біатлон середня дистанція); Олександра Кононова (біатлон спринт).