Купити квартиру в Дніпрі

121
121

Рівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube: ось воно

Рівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube: ось воно

Рівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube. Це сталося 23 квітня 2005 року. Станом на сьогодні ролик має 317 252 461 перегляд.

Отже, 23 квітня 2005 року на відеохостингу YouTube було завантажено найперше відео. Воно триває 18 секунд, і було завантажено співзасновником відеохостингу Джаведом Карімом.

Ролик під назвою «Я в зоопарку» набрав на момент публікації 317 252 461 перегляд, і є єдиним відео на каналі самого Каріма.

При цьому канал має аж 4,6 млн підписників.

Рівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube: ось воно

Відомо, що через рік після завантаження цього відеоролика, YouTube був проданий Google за 1,65 мільярда доларів США.

Нині платформа YouTube заявляє про понад 2 мільярдів користувачів, які щомісяця відвідують відеохостинг.

Перше відео на YouTube: ось воно

Рівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube: ось воноРівно 19 років тому завантажили перше відео на YouTube: ось воно

Автор першого відео на YouTube  Джавед Карім – що про нього відомо

Джавед Карім

Джавед Карім

Джавед Карім — американський підприємець, один з творців сервісу YouTube, раніше зробив внесок у розроблення сервісів платіжної системи PayPal.

Народився в Мерзебурзі (НДР), в сім’ї німкені й бангладеського іммігранта, але ще в ранньому дитинстві переїхав з сім’єю в ФРН і виріс в Нойс. У 1992 році його сім’я переїхала в США, де Карім закінчив Центральну школу Міннесоти й вступив в Іллінойський університет в Урбана-Шампейн, але не закінчив його, перейшовши на роботу в PayPal, хоча в підсумку у 2004 році все-таки став бакалавром інформатики.

У 2005 році спільно з Чадом Герлі й Стівом Ченом заснував YouTube.

Пізніше вступив до аспірантури з інформатики в Стенфордському університеті. Під час продажу YouTube Google отримав 137 443 акції.

Його мати є ад’юнкт-професором біохімії в Університеті Міннесоти.

Вважається членом так званої «мафії PayPal» — неформального об’єднання інвесторів і підприємців, які працювали в PayPal до її купівлі EBay 2002 року.

Ще новини України і світу: Через пожежу в зоопарку Євпаторії загинули понад 200 тварин

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×