Корисне

Який продукт допоможе вивести зайву рідину з організму

який приодукт допоможе вивести зайву рідину з органзіму

Людям з гіпертонією вкрай важливо тримати свій стан під контролем. Який продукт допоможе вивести зайву рідину з організму

При гіпертонії кров з більшою силою впливає на стінки кровоносних судин і артерій, підвищуючи ризик серйозних проблем зі здоров’ям: від серцевих нападів до інсультів. Харчування для гіпертоніків стає одним з ключових факторів того, наскільки їх стан може бути небезпечним для серця і мозку.

За даними Клівлендської клініки, одним з оптимальних способів поліпшити показники артеріального тиску при наявності гіпертонії є включення в раціон такого продукту як шпинат.

шпинат допоможе вивести зайву рідину з організму

Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті UKRHEALTH 

“Будучи відмінним джерелом поживних речовин, шпинат містить велику кількість каротиноїдів, вітаміну С, вітаміну К, фолієвої кислоти, заліза і кальцію. Але головний інгредієнтом, який робить його ефективним засобом боротьби з високим кров’яним тиском, є калій”, – підтримують думку про користь шпинату експерти з Blood Pressure UK.

Медики нагадують, що калій є «незамінним мінералом», який допомагає виконувати безліч функцій в організмі. Зокрема, він перешкоджає скупченню рідини в тканинах, а саме її надлишок надає додатковий пресинг на судинні стінки, підвищуючи кров’яний тиск. Завдяки споживанню цього мінералу з їжею відновлюється баланс натрію і калію в організмі, що покращує роботу нирок і разом з цим – виведення надлишків рідини.

“Вживання продуктів і напоїв, багатих калієм, може допомогти знизити високий кров’яний тиск”, – підкреслюють експерти.

У Blood Pressure UK підказують, що здоровій дорослій людині потрібно від 3500 до 4700 міліграмів калію в день, а порція в 30 грамів шпинату забезпечує 11% від добової норми.

Напій, який допоможе знизити рівень холестерину і цукру в крові

To Top