Обшуки в “Київметробуді”: СБУ вилучила документи та електронні носії інформації (фото)

9632587412

Вчора NNS повідомляла про обшуки у ПАТ«Київметробуд» та АБ «Укргазбанк», сьогодні нам стало відомо, що в ході обшуків СБУ вилучила фінансово-господарську документацію, електронні носії інформації, які містять важливі для досудового розслідування відомості. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Служба безпеки України викрила механізм заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво Сирецько-Печерської лінії метрополітену на київський житловий масив Виноградар», — сказано в повідомленні.

n 7121 44989121

У межах розслідування кримінального провадження слідчі СБ України провели обшуки, зокрема в КП «Київський метрополітен», ПАТ «Київметробуд», в їх структурних підрозділах, в АБ «Укргазбанк» та його відділеннях, а також за місцями проживання службових осіб організацій. У ході слідчих дій правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію та електронні носії інформації.

n 7121 82592776

n 7121 67721085

Наразі досліджується факт можливого заволодіння держкоштами, виділеними на будівництво метрополітену, в тому числі через безпідставне розміщення 1,7 млрд гривень на депозитних рахунках у банківській установі.

За версією слідства, оборудка дозволила зацікавленим особам отримати 139 млн гривень за відсотками по депозиту.

Читайте ще: Шахраї в інтернеті пропонують отримати грошову компенсацію. Кіберполіція закликає бути уважними

To Top