3
3

[:ru]На Киевщине мужчину похоронили заживо на кладбище[:ua]На Київщині чоловіка поховали живцем на місцевому кладовищі[:]

[:ru]Ужасное преступление произошло на Киевщине. Здесь еще живого мужчину закопали в землю. Несчастный умер. Об этом NNS сообщает, ссылаясь на Белоцерковский горрайонный суд Киевской области.

Следствием установлено, что трое мужчин, вместе с еще одним своим знакомым распивали спиртные напитки в подсобном помещении Вышгородского кладбища.

После употребления спиртных напитков между мужчинами, которые находились в состоянии алкогольного опьянения, на почве возникших неприязненных отношений, начался словесный конфликт, который перерос в драку.

Втроем они били потерпевшего, пока тот не перестал подавать признаки жизни, после чего, чтобы скрыть свое преступление, компания мужчин перенесла его к ближайшим могилам, где между захоронениями выкопали полуметровое углубление, в которое поместили тело потерпевшего и присыпали грунтом.

Это привело к смерти потерпевшего в результате механической асфиксии вследствие попадания инородного тела (грунта) в дыхательные пути.

Приговором Белоцерковского горрайонного суда Киевской области трое мужчин приговорены к 10 и 11 годам лишения свободы.

Кстати, недавно “NNS” писал:

В Одессе пациентов-инвалидов из психбольницы вывезли и бросили на кладбище

Связал,избил и изнасиловал: под Киевом мужчина несколько часов издевался над знакомой (ФОТО)

10-летняя девочка погибла, спасая ребенка из выгребной ямы – трагедия на Киевщине[:ua]Жахливий злочин стався на Київщині. Тут ще живого чоловіка закопали в землю. Нещасний помер. Про це NNS повідомляє, посилаючись на Білоцерківський міськрайонний суд Київської області.

Слідством встановлено, що троє чоловіків, разом із ще одним своїм знайомим розпивали спиртні напої у підсобному приміщенні Вишгородського кладовища.

Після розлиття спиртних напоїв, між чоловіками які перебували в стані алкогольного сп’яніння, на ґрунті виниклих неприязних відносин, розпочався словесний конфлікт який переріс у бійку.

Втрьох вони били потерпілого, допоки той не перестав подавати ознаки життя, після чого щоб приховати свій злочин, компанія чоловіків перенесла його до найближчих могил, де  між похованнями викопали півметрове заглиблення, у яке помістили тіло потерпілого та присипали ґрунтом.

Це призвело до смерті потерпілого в результаті механічної асфіксії внаслідок попадання стороннього тіла (ґрунту) до дихальних шляхів

Вироком  Білоцерківського міськрайонного суду Київської області трьох чоловіків засуджено до 10 та 11 років позбавлення волі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Одесі пацієнтів-інвалідів психлікарні вивезли і покинули на кладовищі

Зв’язав, побив та зґвалтував: під Києвом чоловік кілька годин знущався над знайомою (ФОТО)

10-річна дівчинка загинула, рятуючи малюка з вигрібної ями – трагедія на Київщині[:]

To Top