10-річна дівчинка загинула, рятуючи малюка з вигрібної ями – трагедія на Київщині

Останнім часом в Україні почастішали трагічні випадки, пов’язані з дітьми. Маленькі громадяни гинуть у воді, вогні, від рук злочинців або від електричного напруги, падають з висоти, стріляють один одного, зникають без вісті… У більшості випадків трагедії можна було б уникнути, якби дорослі були більш пильними і краще слідкували б за своїми дітьми.

Чергова біда трапилася сьогодні, 15 червня, у Київській області у селі Кийлів Бориспільського району. Рятуючи чотирирічного малюка, загинула десятирічна дівчинка, повідомляє NNS, посилаючись на Національну поліцію.

Двоє дітей з сім’ї ромів впали у вигрібну яму біля колишньої бази відпочинку. В результаті, 10-річна дівчинка померла, а 4-річний хлопчик без свідомості був доставлений у лікарню.

Діти гралися біля занедбаного будинку і попросили охоронця пустити їх в туалет. Він дозволив їм сходити у вбиральню, яка знаходиться на вулиці. Там маленький хлопчик впав у вигрібну яму, а дівчинка хотіла допомогти йому вибратися, але теж провалилася.

Охоронець, який почув дитячий крик, покликав ще одного чоловіка, і вони побігли допомагати дітям. Їм вдалося дістати дітей з ями в непритомному стані.

Медики, які швидко приїхали на місце події, зафіксували смерть дівчинки, а хлопчика рятують в лікарні, він у реанімації.

Правоохоронці будуть з’ясовувати обставини трагедії. Пізніше йому нададуть правову кваліфікацію.

Повідомляється також, що сім’я, в якій виховувалися діти, всього три дні тому оселилася у зазначеному селі. У Київську область вони приїхали з Ужгорода. Сім’я складається з двох сестер, їхніх чоловіків і 8 дітей. Тепер дітей залишилось семеро…

To Top