Зеленський пояснив, чому продовжує жити в Конча-Заспі (відео)

Володимир Зеленський пояснив, чому продовжує жити в Конча-Заспі. Про це NNS повідомляє, посилаючись на заяву глави держави у програмі «Світське життя».

Президент України стверджує, що не виконав свою передвиборчу обіцянку і продовжує жити на державній дачі у Конча-Заспі виключно через охорону.

«Все пов’язано тільки з охороною – їм потрібен окремий будинок. Тобто, я повинен купити сьогодні територію, якусь землю, на якій буде мій будинок і будинок для охорони», – заявив Зеленський.

За словами президента, вже рік він живе в Конча-Заспі «як в готелі», хоча і перевіз на держдачу меблі з проданого сім’єю будинку.

Зеленський також зазначив, що вже подумав про декілька варіантів житла на період після президентства. І разом з сім’єю вирішує, купити вже готовий новий будинок і робити там ремонт, чи придбати землю і будувати новий будинок.

При цьому Зеленський ще не визначився, чи буде він балотуватися на другий термін. Так, він заявив, що від такого кроку його відмовляє донька.

“Дочка піднімає цю тему, вона не хоче, щоб я йшов на другий термін. Як би я не любив свою доньку, але це залежить тільки від рівня того, що ми встигнемо зробити, і тільки від цього”, – заявив Зеленський.

17-річна Олександра Зеленська відмовляє батька від другого президентського терміну

Нагадаємо, обіцянку позбавити держслужбовців всіх привілеїв, у тому числі державних дач і кортежів, було одним з ключових у передвиборній риториці Володимира Зеленського. Цю тезу просував і серіал «Слуга народу», головну роль в якому зіграв майбутній президент.

Про причини проживання в Конча-Заспі Зеленський говорить у відео нижче з 7:25 хвилини

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Напад на журналістів «Схем» співробітниками «Укрексімбанку»: стерте відео вдалося відновити (відео)

Зеленський та його оточення можуть бути причетні до отримання $40 млн від Коломойського

To Top