Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Вчителів будуть преміювати за досягнення учнів. Про нову ініціативу заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє NNS, посилаючись на Коментарі.

Вчителям будуть виплачувати грошові премії за те, що вони підготували учнів до міжнародних олімпіад. Премії Президента будуть отримувати ті вчителі, учні яких отримали призові місця у таких олімпіадах.

Про це повідомив глава держави на зустрічі з українськими вчителями та переможцями конкурсу “Учитель року — 2021”.

“Учитель — це здатність поширювати добро і світло в геометричній прогресії. Бо один він може надихнути десятки, сотні, тисячі людей, щоб змінити наш світ на краще”, — підкреслив президент, вітаючи освітян з наступаючим святом.

Також глава держави скзав, що поки розмір зарплат вчителів і викладачів не відповідає тому рівню, якого вони заслуговують. Однак уряд робить все можливе для підвищення заробітних плат і впровадження нових методів заохочень для педагогів. Для переможців міжнародних олімпіад вже введені премії Президента.

“Ми зробили помилку, яку виправимо найближчим часом. Крім учнів, які є переможцями олімпіад, премії Президента будуть отримувати вчителі, які їх до цього готували”, — підкреслив Володимир Зеленський.

Відзначається, що переможці олімпіад будуть отримувати по 100 тисяч гривень. Про розмір виплат вчителям не повідомляється.

Також в Україні ввели преміювання учнів, які найкраще склали ЗНО. Випускникам будуть виплачувати премії в розмірі 10 тисяч гривень щомісяця протягом одного року.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Доплати пенсіонерам з 1 жовтня: скільки і хто саме отримуватиме

В Україні з’явиться нова державна премія – за що будуть нагороджувати

В Офісі президента іронічно прокоментували “настанови” Порошенка Зеленському (ВІДЕО)

To Top