Україна

Війна в Україні 21 квітня: оперативна інформація від Генштабу

Війна в Україні 19 квітня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Повномасштабна війна в Україні 21 квітня триває п’ятдесят сьому добу. Оперативні інформацію про ситуацію на фронті станом на ранок NNS надає, посилаючись на Генеральний штаб ЗСУ.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави. Противник намагається продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей.

Ворог продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктам військової та цивільної інфраструктури по всій території України.

Війна в Україні 21 квітня: оперативна інформація від Генштабу

  • На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках противник активних дій не проводив, змін в стані та положенні угруповань його військ не виявлено.
  • На Слобожанському напрямку ворог продовжує нарощування системи технічного забезпечення.
  • У Балаклеї поранених російських військовослужбовців почали розміщувати у міській поліклініці, незважаючи на те, що  шпиталь для російських військових обладнано у будівлі місцевої музичної школи. Розміщення окупантів у міській поліклініці свідчить про значне зростання числа поранених та проблеми з їх подальшою медичною евакуацією.
  • Ворог продовжує часткове блокування та обстріли міста Харкова.

278815841 299474659032286 8522595922190505273 n

  • На Донецькому і Таврійському напрямках противник й надалі здійснює артилерійські обстріли вздовж всієї лінії зіткнення.
  • На Херсонщині загарбники планують організувати примусову мобілізацію населення на війну з Україною. Одночасно, окупанти поставили за мету повністю припинити гуманітарну підтримку області з боку української влади. Продовжується  терор населення.
  • Так, у селі Золота Балка Херсонської області представники російських окупаційних військ провели збори з місцевим населенням, де заявили про те, що “зелених коридорів” більше не буде, людям заборонили залишати населений пункт. Крім того, попередили, що у разі обстрілу їхніх позицій підрозділами Збройних Сил України, російські загарбники почнуть обстріл населеного пункту. Окупанти продовжують обхід помешкань, проводять обшуки.
  • На Південнобузькому напрямку ворог веде обстріли позицій наших військ.
  • Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу уражено чотири повітряні цілі: три безпілотних літальних апарати та одну крилату ракету.
  • На території Донецької та Луганської областей за минулу добу відбито дев’ять атак ворога, знищено один танк, десять одиниць броньованої та дві одиниці автомобільної техніки, одну артилерійську систему, дві одиниці спеціальної інженерної техніки, зенітно-ракетний комплекс і ворожий склад з боєприпасами.

278772109 299474612365624 3571489910783938649 n

Війна в Україні 20 квітня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 19 квітня: оперативна інформація від Генштабу ЗСУ

Війна в Україні 18 квітня: оперативна інформація від Генштабу

To Top