В Україні запускають конкурента monobank

Група компаній Fozzy Group (власник мережі Сільпо) створила цифровий банк “Банк особистий рахунок” (БЛС) на базі ПАТ “Банк Восток”. Зараз його тестують, повідомляє NNS, посилаючись на Ліга.Фінанси.

Згідно з інформацією на сайті інтернет-банкінгу, клієнтам пропонують кредитний ліміт в 100 000 грн з пільговим періодом до 62 днів. Пропонують також бонуси за будь-які покупки. Бонусами в компанії називають бали, якими можна буде оплатити товари в мережі Сільпо.

Також пропонують перекази, платежі і поповнення картки без комісії. Зокрема, поповнити картку можна в супермаркетах Сільпо або у відділеннях поштового оператора Justin.

В інтернет-банку також є накопичувальний рахунок “Назбиратус”. Він пропонує 7% річних, а також визначити мету накопичення і дедлайни.

Власником цифрового банку вказаний Банк Восток, який входить до групи Fozzy. Співробітники банку також розробляють для БЛС.

“Зараз ми запускаємо інтернет-банкінг “Банк Особистий Рахунок” і розробляємо багато продуктів для логістики і e-commerce”, – заявили dev.ua прес-служба компанії.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Російський конкурент АТБ працює в Нікополі та Павлограді, незважаючи на заяви РНБО

В Україні з’явиться новий вид грошей і зникнуть платіжні картки

В Україні планують «прив’язана зв’язати» номери всіх мобільних телефонів до їх власників

To Top