Проти Коломойського хочуть ввести санкції

У Верховній Раді зареєстрували постанову про введення санкцій проти Коломойського, повідомляє NNS, посилаючись на apnews.com.ua.

Передбачено, зокрема, блокування активів, заборону на придбання у власність земельних ділянок. Також передбачено запобігання виведення активів за межі України

Ініціатором введення санкцій виступило депутатське об’єднання «Справедливість» (депутати з парламентської фракції “Голос”).

Про це повідомила нардеп Олександра Устінова. За її словами, це відмінний спосіб для нардепів показати справжній намір боротися з олігархами, а не займатися популізмом”.

“Це можливість не займатися політичним піаром і захистом тих, хто спонсорує політиків, а проголосувати за реальні санкції проти Коломойського. Це відмінний тест для кожної політичної сили та їх готовності не до популізму, а до справжніх кроків проти олігархів. Подивимося, чиї підписи там будуть і хто цей тест не пройде”, – зазначила Устінова.

Вона додала, що постанову “Справедливість” зареєструвала в парламенті сьогодні. Саме парламент, за її словами, повинен проголосувати за санкції проти Коломойського і звернутися до РНБО, щоб не вийшло “вибірковості” санкцій або олігархів.

Згідно з опублікованим текстом документа, у випадку, якщо нардепи за нього проголосують, Коломойського чекає:

  • блокування активів;
  • анулювання та призупинення ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;
  • заборона користування радіочастотним ресурсом України;
  • обмеження торговельних операцій;
  • заборона на придбання у власність земельних ділянок.

Також передбачено запобігання виведення активів за межі України та інше.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Зеленський та його оточення можуть бути причетні до отримання $40 млн від Коломойського

Закон про олігархів прийнятий – що він передбачає

В Україні легалізували криптовалюту – що це означає?

 

To Top