Купити квартиру в Дніпрі

Повинні терпіти – замміністра енергетики назвала, де в Україні найгірша ситуація зі світлом

Повинні терпіти - зам. міністра енергетики назвала де в Україні найгірша ситуація зі світлом

В Україні продовжуються перебої з електропостачанням, викликані наслідками російських атак на українські енергетичні об’єкти. Найважча ситуація зі світлом спостерігається в прифронтових регіонах.

Там через постійні ворожі обстріли енергетики не завжди можуть безпечно виконувати ремонтні роботи. Про це в ефірі “Ми-Україна” розповіла заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук.

Заступник Міністра енергетики України Світлана Гринчук

Заступник Міністра енергетики України Світлана Гринчук

“Дуже часто ми маємо пошкодження енергетичної інфраструктури, повітряних ліній, мереж. Там і з ремонтами важче, бо не завжди енергетикам безпечно працювати”, – сказала вона.

За словами Гринчук, ситуація з електроенергією по всій країни продовжує залишатися складною. Причиною цього є те, що росіяни починаючи з березня цього року здійснили дуже багато атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Ці удари були прицільними та завдали значних руйнувань. Через це в системі зараз спостерігається дефіцит. Ми всі, на жаль, повинні терпіти погодинні відключення, часом аварійні відключення, – пояснила заступниця міністра.

Раніше “Новини України – НСН” писали: На прифронтових територіях, мають намір скасувати відключення світла

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×