5 /5
Based on 5 ratings
332
Україна
332

У Росії недостатньо сил, аби здійснити успішний наступ на Запоріжжі – розвідка Канади

У Росії недостатньо сил, аби здійснити успішний наступ на Запоріжжі – розвідка Канади

У Росії недостатньо сил, аби здійснити успішний наступ на Запоріжжі. Так вважає канадська розвідка, передає НСН. Розвідники повідомляють, що окупанти слабо оснащені, погано навчені і зазнають великих втрат на Донеччині.

Російські війська не зможуть провести успішний наступ у Запорізькій області, щоби продовжити захоплення українських територій. Таке припущення в Twitter оприлюднили Збройні сили Канади з посиланням на дані розвідки.

Канадські військові пишуть, що разом із міжнародними партнерами мають намір виявляти та спростовувати дезінформацію, яку розповсюджує Кремль про ситуацію в Україні. Нещодавно російська окупаційна влада в Запорізькій області заявила про підготовку до наступу навесні, щоб зробити прорив і захопити решту регіону.

За інформацією розвідки Канади, російські війська вже кілька місяців будують стаціонарні оборонні конструкції та зміцнюють позиції в окупованих районах Запорізької області — це вказує, що насправді росіяни серйозно побоюються контрнаступу ЗСУ, які мають намір звільнити захоплені землі.

“Слабо оснащені та недостатньо навчені російські війська, найімовірніше, не зможуть провести успішний наступ на запорізькому фронті найближчими місяцями”, — зазначає пресслужба ЗС Канади.

Тим часом, як повідомляють розвідники, Росія кидає великі ресурси на спроби захопити нові території на Донеччині, що сусідить із Запорізькою. Захисники України завдали російській армії великих збитків, але самі окупанти змогли лише трохи просунутися на цьому напрямі.

Джерело

Чи є загроза наступу росії на Запоріжжі: відповідь Генштабу і прогноз ISW

 

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×