Медики назвали специфічні симптоми штаму «Дельта»

В Україні знову росте статистика захворюваності на коронавірус. Станом на 5 серпня зафіксували 1052 нових випадки за добу. На осінь прогнозують хвилю штаму коронавірусу «Дельта», який вважається більш небезпечним і заразним. Медики назвали специфічні симптоми цього штаму, передає NNS, посилаючись на МОЗ.

Симптоми при зараженні штамом «Дельта» відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені. Також повідомляють про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени.

Відповідно до дослідження, проведеного вченими з Китаю концентрація вірусу в крові зараженої людини від штаму «Дельта» у 1000 разів більша ніж було в інфікованих диким штамом. Це означає, що у хворого набагато більша вірогідність виділяти вірус в зовнішнє середовище, що сприяє поширенню віруса на інших людей.

Ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Уряд через “Дельту” посилює правила в’їзду в країну: що зміниться

Дівчина заявила, що після щеплення від ковіду у неї збільшилися груди: медики дали пояснення

Обережно! Названі чотири смертельно небезпечні дитячі іграшки в Україні.

To Top