Уряд через “Дельту” посилює правила в’їзду в країну: що зміниться

Через поширення “Дельта”-варіанту коронавірусу Україна посилює правила в’їзду. Нові вимоги торкнуться як іноземців, так і громадян України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання уряду, передає NNS.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, нові правила перетину кордону набудуть чинності через 7 днів після публікації.

“Для громадян України, які виїхали за кордон до вступу постанови в силу, проїзд буде без перешкод. Громадяни, які виїхали за кордон після набуття чинності постанови, будуть перетинати кордон безперешкодно в разі хоча б одного щеплення від COVID. Для іноземців та громадян без щеплення буде самоізоляція з додатком “Вдома”,зазначив він.

Для іноземців залишається в силі вимога мати при собі негативний тест на COVID, страховий поліс, а в разі відсутності повного курсу вакцинації – буде запропоновано встановити додаток “Вдома”. Останнє поширюється і на українців з одним щепленням.

Додаток почне контролювати самоізоляцію тільки через 72 години, якщо за цей час людина не отримає негативний тест вже на території України. У разі позитивного тесту необхідно буде йти на самоізоляцію або на лікування.

Відзначимо, Україна також ввела обов’язкову самоізоляцію для тих, хто приїжджає з Росії та Індії.

To Top