Купити квартиру в Дніпрі

Купувати українське має стати філософією нашого суспільства – Шмигаль

Принцип купувати українське має стати філософією нашого суспільства. Таку заяву зробив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Про це інформує НСН з посиланням на Мінреінтеграції.

Підтримувати бізнес, купуючи українські товари, – ідея, закладена в економічну платформу «Зроблено в Україні». Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відповідної панелі у межах форуму «Життя регіонів в умовах війни», повідомляє Урядовий портал.

За його словами, філософія всеукраїнської економічної програми «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, полягає у підтримці бізнесу, стимулюванні виробництва та попиту.

Очільник Уряду повідомив, що 40% коштів від купівлі українських товарів спрямовуються у державний бюджет. Це забезпечує фінансування сектору безпеки і оборони з власних ресурсів країни.

Також створює умови для збереження людського капіталу, зокрема для повернення українців з-за кордону. Оскільки сприятиме відбудові й економічному розвитку України.

Зазначається, що цьогоріч у держбюджеті передбачено понад 45 мільярдів гривень на програми підтримки бізнесу. Така сума закладена вперше, і це може додати 1% до українського ВВП.

Ще новини України: В Україні стрімко дешевшають 5 базових овочів, але їх не хочуть купувати – названо причини

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×