Купити квартиру в Дніпрі

Російськомовна книжка може допомогти ЗСУ – як це працює

Російськомовна книжка

У Дніпрі можна здати російськомовні книжки на переробку, тим самим допомогти Збройним силам України. Цю акцію запровадила компанія Work.ua. Про це повідомили на порталі, передає НСН.

Російськомовна книжка може допомогти ЗСУ

Російськомовна книжка

Компанія Work.ua спільно з Благодійним фондом “Гуркіт” запустила ініціативу, у межах якої можна здати книжки російською мовою або російських авторів та ті, що видані країною агресором. Мета акції здати зібрані книги від регіональних компаній та містян на переробку, а коштом виручених грошей придбати надійний пікап у межах загального збору для джедаїв ППО.

“Ми впевнені, що російські рукописи палають. Але розжарювати їх до 451 градусу за Фаренгейтом не будемо. Бо навіть того, що працює проти нас, треба позбуватися екологічно та з користю для Сил оборони України”, — сказано в повідомленні.

Збір російськомовних книжок триватиме з до 31 березня 2024 року. Здати книги можна за адресою: Дніпро, Троїцька площа 5, офіс компанії Work.ua (вхід за шлагбаумом після Музею українського живопису), 1 поверх. Скринька знаходитиметься біля рецепції.

Російськомовна книжка

Здати книги російською мовою та долучитися до збору на пікапи для ЗСУ також можна в інших містах. Книжки можна приносити за адресами:

  • Київ, вул. Петра Сагайдачного, 8
  • Київ, вул. Велика Васильківська,101
  • Львів, Галицька площа, 12
  • Харків, вул. Квітки-Основ‘яненка, 2
  • Харків, вул. Сумська, 67
  • Івано-Франківськ, вул. Труша, 4
  • Івано-Франківськ, площа Ринок, 5

Раніше ми писали: Андрій Хливнюк відповів, коли почне співати пісні російською мовою (відео)

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×