Купити квартиру в Дніпрі

Нова пошта доставлятиме посилки по-новому – що зміниться

Українська логістична компанія Нова пошта доставлятиме посилки по-новому. Тепер громадяни, які проживають у Польщі, зможуть замовляти речі із маркетплейсу OLX Україна у польські відділення Nova Post.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає НСН.

Як наголошують у пресслужбі, відповідна послуга тепер доступна всім користувачам маркет-порталу та застосунків olx.ua з українськими номерами телефонів та банківськими картами.

При цьому під час таких операцій на вартість товару встановлений ліміт. Ціна не може перевищувати 1,8 тис. грн.

Термін доставки товарів у Польщу становитиме щонайменше три дні від дати підтвердження угоди з продавцем.

Також у компанії зауважують, що не всі товари можна замовляти. Послуга поширюється виключно на товари, що дозволені до пересилки через державний кордон. З вичерпним переліком можна ознайомитися за посиланням.

На середину березня 2024 року у Польщі функціонує 40 відділень Nova Post. Також там доступна кур’єрська доставка у кожний куточок країни. Окрім того, передбачена можливість отримувати чи відправляти в Україну із поштоматів InPost.

Також у компанії додають, що вже є 12 країн Європи, де працюють відділення “Нової пошти”. Зокрема, громадяни можуть отримувати та відправляти посилки своїм рідним та близьким з таких країн, як Естонія, Італія, Латвія, Литва, Німеччина, Румунія, Словаччина, Угорщина, Чехія, Молдова.

Раніше ми писали: У школах Польщі готують зміни для українських дітей – подробиці

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×