Україна

Виплату пенсії можна перевести до банку – як це зробити

как перевести выплату пенсии в банк

Багато пенсіонерів зараз, під час війни, виявилися вимушеними переселенцями. І в деяких виникли проблеми з виплатами пенсії. Йдеться про тих громадян, які отримували пенсію через Укрпошту. Як перевести свої виплати на банк

У Мінсоцполітики розповіли алгоритм, як можна перевести виплати пенсії з Укрпошти на банк. Для цього потрібно спочатку переадресувати свою виплату, а вже потім вивести її на банківський рахунок. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Виплату пенсії можна перевести до банку

  • Для переадресації виплати слід зателефонувати на гарячу лінію Укрпошти. Номер лінії: 0-800-300-545. Обов’язково дочекайтеся оператора та повідомте йому свої паспортні дані, контактний телефон, а також колишню адресу та нову адресу проживання, на яку потрібно переадресувати виплату.
  • Далі слід відкрити в банку (одному з тих, що уповноважені на виплату пенсій) картковий рахунок, на який надходитиме пенсійна виплата. Це можна зробити у будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України, де зараз не відбуваються воєнні дії. При цьому у банку потрібно взяти заяву для виплати пенсії. Воно знадобиться вам у Пенсійному фонді.
  • Після цього потрібно звернутися до відділення Пенсійного фонду, розташованого за місцем вашого тимчасового проживання. Там внесуть зміни до форми отримання пенсії. Для візиту до Пенсійного фонду вам знадобляться такі документи: паспорт; ідентифікаційний код; заява, яку ви взяли із банку.

Усе: переведення пенсії з Укрпошти на банк завершено. Тепер отримати свою виплату ви зможете у будь-якому відділенні обраного вами банку або в банкоматі цього банку. Крім того, пенсійною карткою можна користуватися при безготівкових розрахунках у будь-якому магазині.

Як Укрпошта буде доставляти пенсії та інші соціальні виплати біженцям

To Top