Купити квартиру в Дніпрі

В Україні планують заборонити деякі пластикові вироби – перелік

В Україні планують заборонити деякі пластикові вироби - перелік

У зв’язку із наміром України стати членом Євросоюзу в країні планують заборонити деякі пластикові вироби, так як ЄС йде шляхом зменшення такого виду відходів.

Україна планує заборонити виробництво, ввезення, введення в обіг та розповсюдження деяких пластикових виробів щоб зменшити їх вплив на довкілля.

Про це повідомляють «Новини України- НСН» з посиланням на Міндовкілля.

В Україні планують заборонити деякі пластикові вироби – перелік

В Україні планують заборонити деякі пластикові вироби - перелік

Які пластикові вироби планують заборонити – перелік

Планується заборонити:

  • гігієнічні ватні палички з пластиковою основою;
  • ємності з пінополістиролу та пластикові ємності у формі блістерного паковання або лотків – для готових харчових продуктів, які споживаються на місці або беруться на виніс;
  • мішалки та соломинки для напоїв;
  • палички, що прикріплюються до повітряних куль;
  • шпажки;
  • одноразові виделки, ножі, ложки, тарілки тощо.

Зазначається, що такі заходи пов’язані з наміром України стати повноцінним членом ЄС, який намагається зменшити такого виду відходи.

З 3 липня цього року пластикові пляшки в ЄС продаються винятково з прикріпленими кришками. Очікується, що завдяки цьому кришка потрапить на переробку разом із пляшкою, і її не можна буде викинути окремо у смітник або в ґрунти чи воду.

Цьому рішенню передувала ухвалена у 2019 році Директива ЄС 2019/904 про зменшення впливу деякої пластикової продукції на довкілля.

«Ідучи європейським шляхом, Україна також впроваджує кращі європейські практики у боротьбі за чисте довкілля. Наразі напрацьовується  законопроєкт, який дозволить імплементувати Директиву 2019/904», – пояснили в Міндовкілля

Ще новини України: В Україні планують зміни в соціальних виплатах – що відомо

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×