5 /5
Based on 5 ratings
997
Україна
997

Підприємців закликали повернути українців на роботу

ФОП закликають повернути українців на роботу

Українських підприємців, які призупинили роботу після початку вторгнення Росії в Україну, закликали повернути українців на роботу, якщо ситуація дає змогу це зробити

З таким закликом виступив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Відновлення роботи українських підприємств означає, що багато українців знову зможуть працювати і, відповідно, отримувати зарплату.

Підприємців закликали повернути українців на роботу

Після того, як Росія 24 лютого 2022 року вторглася в Україну, багато підприємств були змушені закритися. Йдеться здебільшого про підприємства та фірми в районах, які тимчасово окупували російські війська або які перебувають у районі бойових дій. У такій ситуації виявилися й бюджетні організації, підприємства, установи.

Наразі понад 200 підприємств (харчові, медичні, текстильні, хімічні, машинобудівні) подали заявку на допомогу з евакуації на захід України. Так, наприклад, з Києва та Харкова до Львова планують перенести своє виробництво 100 підприємств. Деякі підприємства вже у процесі переміщення.

Шмигаль наголосив, що зараз дуже багато залежатиме від роботи сільськогосподарських підприємств. Уряд вже активізував з ними роботу.

Магазини АТБ відкрили укриття для українців у своїх підвалах

To Top
Ще новини ⬇