Україна

Коли будуть гроші в банкоматах – Нацбанк

коли будуть гроші в банкоматах

У Нацбанку розповіли, яка зараз ситуація з готівкою, і коли з’являться гроші в банкоматах

У НБУ кажуть, що вже з понеділка, 28 лютого, цю проблему вирішать: готівка буде у вільному доступі. Про це повідомив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев, посилаючись на інформацію, одержану від очільника НБУ Кирила Шевченка. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

У деяких місцях банкомати пошкоджено. Через це вони тимчасово не працюватимуть. Проте там, де вони цілі, і де немає російських військових, гроші у банкоматах будуть.

коли будуть гроші у банкоматах

Шевченко пояснює перебої з грошима тим, що були вихідні. Через це банкомати не поповнювалися готівкою. Проте вже з понеділка, 28 лютого, проблему вирішать: грошей вистачить на всіх.

Крім того, українцям нагадують, що система електронних платежів, як і раніше, працює, і працює без збоїв. Тому там, де можна, слід користуватися безготівковим розрахунком.

У зв’язку з цим Кирило Шевченко звернувся до власника автозаправних станцій, які вимагають з покупців лише готівку.

“Система електронних платежів працює абсолютно стабільно і надійно. СЕП буде працювати в будь-яких випадках, зараз проводяться розрахунки на всіх картках і в усіх банках”, – нагадав голова НБУ.

Він також розповів, що відділення банків із понеділка відкриються у тих місцях, де ситуація дозволяє, і де ніщо не загрожує життю банківського персоналу, а також відвідувачів відділень.

Збір коштів на підтримку ЗСУ — Нацбанк відкрив спеціальний рахунок

To Top