5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

1338
1338

Чи продовжать загальну мобілізацію в Україні після 23 серпня і кого почнуть призивати

Загальну мобілізацію, яка триває поки що до 23 серпня, швидше за все продовжать. Експерти попереджають, що підрозділи Збройних сил України потребують постійної ротації, доукомплектування та формування постійних резервів

Про закінчення війни говорити ще не доводиться, тому, скоріше за все, через 2 тижні мобілізацію доведеться продовжувати. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

Представник командування ЗСУ Роман Горбач зазначив, що якщо буде продовжено мобілізацію та оголошено наступну хвилю, то мобілізуватимуть не лише офіцерів. Все залежатиме від загального стану як на бойових порядках, так і від потреб військовослужбовців. Призвати можуть також і сержантів, і солдатів, якщо буде така потреба.

Чи продовжать загальну мобілізацію в Україні після 23 серпня і кого почнуть призивати

Керівництво Сухопутних військ ЗСУ стверджує, що мобілізація проходить без будь-яких хвиль, і призивають тих, кого потребує армія.

ЗСУ постійно формують списки так званого “бойового резерву”, який може бути задіяний під час затягування війни з Росією.

У будь-якому разі продовження призову залежатиме від прямих потреб української армії. Офіційного рішення про можливе продовження загальної мобілізації поки що прийнято не було.

Чи витримає Україна загальну мобілізацію в РФ, якщо таку буде оголошено

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×