Купити квартиру в Дніпрі

Для українців запрацював Telegram-бот який нагадуватиме про вимкнення світла

Для українців запрацював Telegram-бот який нагадуватиме про вимкнення світла

Фахівці з Івано-Франківська Микола Ковач та Василь Югас, створили бота «Знеструмко», який буде нагадувати про вимкнення світла.

Про бота

«Знеструмко» — це Telegram-бот, який значно полегшує життя під час планових вимкнень електроенергії. Ідея створити такого бота виникла у франківців — продуктового менеджера Миколи Ковача та Full Stack розробника Василя Югаса. Микола розробив UX, а Василь написав технічну частину на мові NodeJS.

«Поштовхом для розробки стало збільшення частоти вимкнення світла», — розповідає Микола. Спочатку айтівці створили бота для себе. Вони хотіли мати простий спосіб відстежувати вимкнення світла і зменшити незручності, пов’язані з цим. Після того як їх друзі схвально оцінили бота, вони вирішили зробити його доступним для всіх.

Для українців запрацював Telegram-бот який нагадуватиме про вимкнення світла

Скрін

Як працює «Знеструмко»?

«Знеструмко» дозволяє відстежувати планові вимкнення електроенергії для однієї або кількох черг. Бот надсилає сповіщення в режимі реального часу, що дозволяє користувачам бути в курсі всіх змін. Ці повідомлення надходять навіть раніше, ніж з’являється інформація на офіційних сторінках обленерго. Також користувачі можуть налаштувати нагадування, наприклад, отримувати сповіщення за 15 хвилин до вимкнення.

Головна перевага «Знеструмка», за словами розробників, — простота у використанні. Бот працює у Telegram, де більшість людей і так проводять багато часу. Це робить інформацію завжди доступною і легкою до перегляду.

Запустити «Знеструмка» можна за цим посиланням.

Раніше “Новини України – НСН” писали: Як зберегти тепло в квартирі без опалення – 15 способів

Зверніть увагу! Існує мобільний додаток “деДопомога“.

“деДопомога” – це новинний додаток, який дозволяє користувачам отримувати актуальну інформацію про допомогу від благодійників та держави.
  • Грошові виплати;
  • Продуктові набори;
  • Одяг від благодійників;
  • предмети побуту від фондів;
  • тощо.

Встановивши додаток, ви щодня отримуватимете свіжі дані про це.
Додаток має інтуїтивний і зручний інтерфейс, що дозволяє користувачам швидко знайти та прочитати новини про допомогу. Кожна новина має короткий опис, а також можливість переглянути повну версію статті з сайту прямо у додатку.

Завантажити додаток можна за цим посиланням: Де допомога – гроші, їжа, одяг

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×