Завантажте мобільний додаток сайту

Вчора, 22 травня, NNS повідомляла про області в Україні, які не готові до другого етапу послаблення карантину. Пізніше NNS стало відомо, що перелік областей було оновлено, про це повідомили в Центрі громадського здоров'я.

За новими даними, ослабити карантин дозволили в Дніпропетровській, Миколаївській та Хмельницькій областях.

При цьому не готовими до нових послаблень залишаються Київ, а також Волинська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Полтавська, Рівненська та Чернівецька області.

Раніше ми писали: "Найбільша група ризику": у МОЗ розповіли, хто найчастіше хворіє та помирає від COVID-19

Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям: 

  1. інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менше 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100 000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50%);
  2. завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);
  3. охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!