Купити квартиру в Дніпрі

Нова пошта відкрила перше відділення в Румунії. Скільки коштує відправити посилку

нова пошта

Український оператор поштового зв’язку компанія “Нова пошта” відкрив перше відділення у Бухаресті.

Про це повідомляє НСН з посиланням на пресслужбу компанії.

Відділення Nova Post відкрито у Бухаресті за адресою B-dul Unirii 47 A, Sector 3. Це поштове відділення, у якому можна отримувати та відправляти документи і посилки до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу.

Це перша країна, у якій компанія почала надавати послуги із доставки в Україну та у Молдову. Термін доставки із Румунії в Україну — від 5 днів, а між Румунією і Молдовою — від 3 днів.

“Румунія стала 4-ю країною ЄС, де відкрились відділення Nova Post, щоб дати можливість українцям та молдованам, які проживають у Румунії, швидко отримувати посилки від рідних із дому та підтримувати один одного навіть на відстані. Окрім того, ми допомагаємо місцевому бізнесу вийти на український ринок, де на них чекають 30 млн активних споживачів, а для українських підприємців – це потужний стимул масштабувати свій бізнес і швидко доставляти товари клієнтам в Румунії та Молдові”, розповів Володимир Поперешнюк, співзасновник Нової пошти.

Поважними гостями на відкритті відділення стали Лючія Мурса, радник по економічних та комерційних справах від посольства Республіки Молдови в Румунії та надзвичайний і повноважний посол України у Румунії Ігор Прокопчук. Вони першими відправили листівки в Україну.

Нова пошта відкрила перше відділення в Румунії

Нова пошта планує збільшити кількість пунктів видачі посилок – оголошено пошук партнерів

До 16 липня на доставку з Румунії в Україну діє спеціальний промокод зі знижкою -50%. Отримати промокод може кожен клієнт. Для цього потрібно зареєструватися на сайті до 3 липня включно – https://novapost.com/promo/uk-ro/delivery_for_clients#howTo

Вартість доставки з Україну в Румунію:

  • Документи – 250 грн
  • Посилки до 2 кг – 400 грн
  • Посилки до 10 кг – 600 грн
  • Посилки до 30 кг – 1200 грн

Нагадуємо, що Нова пошта вже працює у Польщі, Литві, Чехії та Молдові. На черзі відкриття відділень у Німеччині.

Ще новини України і світу: Як подати заявку на допомогу від ООН – хто отримає 2 220 гривень

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×