У відомому інтерв’ю, президент росії володимир путін висунув твердження, що нацистська Німеччина напала на Польщу у 1939 році через дії самих поляків. Він вказав, що Польща “змусила” Адольфа Гітлера до нападу, оскільки “загралася” і виявилася “надто незговірливою”.
В інтерв’ю Такеру Карлсону, диктатор стверджує, що, на його думку, Гітлеру не залишалося іншого виходу, крім як окупувати частину Польщі. Передає НСН.
Путін публічно виправдав напад Гітлера на Польщу
Підкреслюючи власне вторгнення в Україну під приводом “боротьби з нацизмом”, путін вирішив виправдати дії Гітлера, звинувативши Польщу у тому, що вона стала першою європейською країною, що стала жертвою агресії нацистської Німеччини.
“Все-таки змусили! Поляки змусили, вони загралися і таки змусили Гітлера розпочати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. І Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі”, – сказав російський диктатор.
Також він виправдав і окупацію Польщі Радянським Союзом. При цьому путін неодноразово ототожнив СРСР та росію, яка входила до союзу на правах однієї з республік.
Таке викривлення історичних подій 20 століття у мережі викликало шквал емоцій.
Так, Telegram-канал “Pravda Gerashchenko”, назвав Путіна кремлівським маразматиком, який не тільки не знає історію, а й продовжує говорити про своє “унікальне” миролюбство.
Користувач Twitter (Х) під ніком “Професор Преображенський” написав: “Бідний добрий Гітлер не хотів, а його змусили почати Другу світову”.
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
Поляки ВЫНУДИЛИ Гитлера напасть на них в 1939 году!
Вынудили!
Бедный хороший Гитлер не хотел, а его вынудили начать Вторую мировую.
Путин РЕАЛЬНО это говорит. pic.twitter.com/khDdhOOs1i— Проф. Преображенский (@prof_preobr) February 9, 2024
Більшість користувачів шоковані новим трактуванням історії та викривленням фактів.
У Twitter (Х) вже починають жартувати про забутий російським диктатором пакт Молотова-Рібентропа.
Раніше ми писали: У Польщі запропонували частково закрити небо над Україною: що для цього треба