Купити квартиру в Дніпрі

48% росіян хочуть, щоб путін припинив війну – опитування

Число росіян, які виступають за мирні переговори, різко зросло. Про це свідчать дані нового опитування, проведеного 21-29 жовтня. Повідомляє Bloomberg, передає НСН.

48% росіян хочуть, щоб путін припинив війну

Згідно з опитуванням, майже половина росіян хочуть, щоб Володимир Путін почав переговори про припинення війни в Україні.

Близько 48% респондентів погодилися, що настав час переговорів про мирну угоду – це найвищий показник з початку повномасштабного вторгнення у 2022 році. При цьому 39% опитаних висловилися за продовження війни.

Згідно з дослідженням, майже три чверті заявили, що підтримають Путіна, якщо він завтра підпише мирну угоду. Ці цифри зросли тільки у вересні минулого року, коли РФ оголосила про мібілізацію 300 000 осіб. Також виник страх перед майбутнім призовом: 58% заявили, що виступають проти повторної мобілізації.

Видання зазначає, що очевидне зростання суспільного невдоволення навряд чи вплине на Путіна. Він не виявив готовності покласти край вторгненню навіть незважаючи на те, що російські війська зазнали величезних втрат і неодноразово були змушені відступати.

“Оскільки Путін готується балотуватися на п’ятий президентський термін, Кремль запровадив найжорсткіші репресії проти інакомислення за останні десятиліття, ув’язнюючи опонентів і оголошуючи критику війни поза законом”, – резюмує Bloomberg.

Раніше ми писали: Як українці ставитимуться до співвітчизників, що повернуться після війни з-за кордону – результати опитування

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×