5 /5
Based on 5 ratings
159
Світ
159

Українцям у Польщі, які працюють дистанційно, дозволили не платити податки

украинцам в Польше, работающим удаленно, разрешили не платить налоги

Українські платники податків можуть і далі підтримувати свою економіку. Українцям у Польщі, які працюють віддалено, дозволили не платити податки

Біженці, які переїхали до Польщі через війну в Україні і при цьому працюють дистанційно, можуть не платити податки на користь цієї країни. Замість цього вони можуть платити податки в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лист, опублікований Міністерством фінансів Польщі, передає НСН

Українцям у Польщі, які працюють дистанційно, дозволили не платити податки

У повідомленні відомства йдеться, що українці можуть платити податки на користь своєї держави, якщо вони отримують доходи не з польських джерел. Йдеться про тих співробітниць компаній, у яких немає зареєстрованого представництва в Польщі.

“Таким чином, Польща проявила солідарність з Україною, щоб українські платники податків могли продовжувати підтримувати економіку своєї країни, навіть перебуваючи за кордоном через війну”, — відреагували у VisitUkraine.today.

“Як правило, ми не виключаємо можливості збереження центру життєвих інтересів українців в Україні під час війни”, — йдеться в листі Міністерства фінансів Польщі.

Через два місяці війни в Україні Офіс ефективного регулювання (BRDO) та ІТ-асоціація України звернулися до уряду і Міністерства фінансів країн ЄС – Польщі, Чехії, Болгарії, Німеччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини. Вони попросили не змінювати податкове резидентство підприємців-біженців, які опинилися у цих країнах через війну.

Хто з українців буде змушений платити подвійні податки на доходи

To Top
Ще новини ⬇