Купити квартиру в Дніпрі

У Бердянську підірвали авто з 4-ма ФСБ-шниками – серед ліквідованих воєнний злочинець

У Бердянську підірвали авто з 4-ма окупантами. Серед ліквідованих загарбників – воєнний злочинець. Про це повідомляє Головне управління розвідки, передає НСН,

Український рух опору в окупованому Бердянську Запорізької області 23 жовтня підірвав автомобіль, у якому перебували четверо представників російської ФСБ.

Партизани провели «акцію помсти» на вулиці Мічуріна поблизу готелю Jasmin Guest-House, де ховалися представники ФСБ.

Серед ліквідованих у Бердянську окупантів ― російський воєнний злочинець, який вчиняв звірські катування місцевих громадян України, — розповіли в розвідці.

У Бердянську підірвали авто з 4-ма ФСБ-шниками – серед ліквідованих воєнний злочинець

Раніше повідомлялося про цю подію неофіційно, зазначалося, що, за попередніми даними, бомба була закладена під сидіння водія.

Слідчий комітет рф  підтвердив підрив авто і повідомив про порушення кримінальної справи за фактом «вчинення терористичного акту».

Після підриву гауляйтер тимчасово окупованих територій Запорізької області попросив збільшити комендантську годину з 21:00 до 05:00, а представники російських спецслужб теміново залишили готель та перебазувались на інше місце.

Ще новини України: «ДУПА скрізь»: дончанка, яка за росію, чесно розповіла про ситуацію в Донецьку, Бердянську і Маріуполі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×