На Львівщині сьогодні провели в останню путь 10 Героїв, які захищали Україну. Про повідомили у Львівській ОВА, оприлюднивши фото Захисників і інформацію про них, передає НСН.
На Львівщині сьогодні прощалися з Героями
Володимир Зінько
![Володимир Зінько Володимир Зінько](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Volodymyr-Zinko.jpg)
Володимир Зінько
Житель міста Белз Червоноградського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був штаб-сержантом, командиром З-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-го стрілецької роти 1-го стрілецького батальйону військової частини А0998. Загинув під час мінометного обстрілу 28 серпня 2023 року. У захисника залишились батьки, брат та діти.
Віталій Павлюченко
![Віталій Павлюченко Віталій Павлюченко](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Vitalij-Pavliuchenko.jpg)
Віталій Павлюченко
Житель села Ясениця Самбірського району. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був старшим стрілецем-оператором 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А1302. Загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області.
Олег Федотов
![Олег Федотов Олег Федотов](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Oleh-Fedotov.jpg)
Олег Федотов
Жителя міста Самбір Львівської області. Із початком повномасштабного російського вторгнення став на захист України від окупанта. Був водієм-електриком взводу безпілотних авіаційних комплексів батареї управління та артилерійської розвідки військової частини А1556, старшим солдатом. Загинув 12 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання у Маріуполі.
Роман Цепух
![Роман Цепух Роман Цепух](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Roman-Tsepukh.jpg)
Роман Цепух
Проживав у селі Підгірці Золочівського району. Став на захист України від окупанта у жовтні 2022 року. Був рядовим кулеметного взводу. Загинув під час мінометного обстрілу на Донеччині.
Петро Білокур
![Петро Білокур Петро Білокур](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Petro-Bilokur.jpg)
Петро Білокур
Мешканець села Гірське Стрийського району. З 2014 року захищав рідну землю від російського окупанта. Після початку повномасштабного російського вторгнення боєць знову став на захист країни. Помер від важкої хвороби.
Дмитро Голованов
![Дмитро Голованов Дмитро Голованов](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Dmytro-Holovanov.jpg)
Дмитро Голованов
Народився у Стрию Львівської області. Із початком повномасштабного російського вторгнення повернувся з-за кордону і вступив у лави ЗСУ. Був солдатом, водієм розвідувального взводу. За його бажанням захисника перевели у розвідку. Загинув у районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Давид Буков
![Давид Буков Давид Буков](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Davyd-Bukov.jpg)
Давид Буков
Уродженець села Концово Закарпатської області. Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, добровільно став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 63-ї окремої механізованої бригади, а згодом – у складі військової частини А7788. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.
Сергій Кузьма
![Сергій Кузьма Сергій Кузьма](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Serhij-Kuzma.jpg)
Сергій Кузьма
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Спершу виконував завдання у складі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів». Згодом боронив державу у лавах 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України. Загинув, рятуючи своїх побратимів від ворога. У Сергія Кузьми залишилися батьки, донька та цивільна дружина.
Андрій Грушка
![Андрій Грушка Андрій Грушка](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Andrij-Hrushka.jpg)
Андрій Грушка
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення рф добровольцем став на захист Батьківщини. Спочатку проходив військову службу у складі 10-го окремого стрілецького батальйону, згодом боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ. У Андрія Грушки залишилися дружина, дві доньки, зять та сестра.
Олег Грабовський
![Олег Грабовський Олег Грабовський](https://nikopolnews.net/wp-content/uploads/2023/09/Oleh-Hrabovskyj.jpg)
Олег Грабовський
Житель смт Гніздичів Стрийського району. Став на захист України від російського ворога ще в 2016 році. Воював на Бахмутському напрямку. У захисника залишилися батьки, сестра та неповнолітній син.
Вічна пам’ять Героям України!
Ще новини України: На Львівщині сьогодні трагічно загинув мер