5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

Ядерний регулятор заборонив запуск двох перших енергоблоків ЗАЕС

Ядерний регулятор заборонив запуск двох перших енергоблоків ЗАЕС. Зараз станція перебуває під контролем російських окупантів. 

Державна інспекція з ядерного регулювання України внесла зміни до ліцензій на експлуатацію енергоблоків №1 та №2 Запорізької АЕС. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті “НВ”.

Згідно прийнятого рішення 18 серпня 2022 року, експлуатація енергоблока № 1 Запорізької АЕС може надалі здійснюватися лише у станах «перезавантаження палива» — «холодна зупинка», а енергоблока № 2 — лише у стані ” холодна зупинка”.

«Підставою для внесення змін стала заява ДП НАЕК Енергоатом та подані разом із нею документи, а також постанова колегії Держатомрегулювання від 4 серпня 2022 року “Про поточний стан безпеки енергоблоків Запорізької АЕС в умовах окупації військовими російської федерації », повідомили у Державній інспеції ядерного регулювання України.

Як пояснили у відомстві, стан експлуатації енергоблоків № 1 і № 2 є оптимальними в умовах окупації ЗАЕС російськими військами.  Окрім того, останнім часом почастішали повідомлення розвідок про підготовку росіянами провокацій на АЕС.

Спільно з Westinghouse Україна побудує 9 атомних енергоблоків

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×