10
10

Встигніть зареєструватись! Фермерам безкоштовно роздадуть насіння

Українським фермерам безкоштовно роздадуть насіння. Кінцевий термін подання заявок спливає 10 березня 2024 року. Зареєструватись для отримання допомоги можуть фермери зі сходу та півдня країни.

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Фермерам безкоштовно роздадуть насіння: хто може отримати

Загалом допомога буде надана 1500 фермерам із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей, з перевагою для господарств, що розташовані неподалік від лінії фронту. Обсяг наданої допомоги залежитиме від площі оброблюваних земель.

Для отримання допомоги від ФАО необхідно зареєструватись на участь у програмі через Державний аграрний реєстр (ДАР) https://www.dar.gov.ua/.

Кінцевий термін прийому заявок – 10 березня 2024 року.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Господарствам потрібно буде самостійно забрати зі складу видане насіння.

Зверніть увагу: подання заявки не є гарантією отримання допомоги!

 

Контактна інформація:

  • Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua
  • Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA-Feedback@fao.org

Дивіться також: Грошова допомога від ООН: дізнайся новий графік реєстрації і перевір, чи можеш подати заяву

Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×