[:ru]В Запорожье бродячий пес насмерть загрыз женщину[:ua]У Запоріжжі бродячий пес на смерть загриз жінку[:]

[:ru]В Запорожье местная жительница стала жертвой бродячего пса. Она умерла от ран, нанесенных животным, передает NNS, ссылаясь на Depo.Запорожье.

Жуткое происшествие произошло в Шевченковском районе Запорожья вечером 2 августа

Бродячий пес напал на 57-летнюю женщину на улице Куиковской в Шевченковском районе Запорожье. Это произошло рядом с жилым домом.

Как рассказали в полиции, животное прокусило артерию на ноге женщины. Спасти запорожанку пытались медики, но женщина скончалась в карете скорой помощи.

Полиция начала проверку по данному факту.

“Информация о данном событии внесена в журнал единого учета заявлений и сообщений об уголовных правонарушениях и других событий. Проводится проверка”, – прокомментировали в полиции.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Смерть после вакцинации от ковида: в Винницкой области назвали предварительную причину

В Запорожье на территории предприятия произошел пожар – есть пострадавшие

В результате ДТП в Запорожье пострадали 13 человек, среди них есть дети[:ua]У Запоріжжі місцева мешканка стала жертвою бродячого пса. Вона померла від ран, спричинених твариною, передає NNS, посилаючись на Depo.Запоріжжя.

Моторошна пригода сталася в Шевченківському районі Запоріжжя ввечері 2 серпня

Бродячий собака напав на 57-річну жінку на вулиці Куліковській в Шевченківському районі Запоріжжі. Це сталося поруч із житловим будинком.

Як розповіли у поліції, тварина прокусила артерію на нозі жінки. Врятувати запоріжанку намагалися медики, але жінка померла в кареті швидкої допомоги.

Поліція розпочала перевірку за цим фактом.

“Інформація про дану подію внесена до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Проводиться перевірка”, – прокоментували у поліції.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Смерть після вакцинації від ковіду: на Вінниччині назвали попередню причину

У Запоріжжі на території підприємства сталася пожежа – є постраждалі

Внаслідок ДТП у Запоріжжі постраждали 13 осіб, серед них є діти[:]

To Top