Як розповів Андрій Мальований, начальник управління екології та природних ресурсів КМДА, 4 квітня «рейдові бригади» Зеленбуду разом з поліцією працюють в усіх парках і скверах столиці, загалом залучені понад 3000 людей.
Зокрема, у Гідропарку такі бригади перевіряють, чи виконується заборона на роботу ресторанів та кафе.
Також правоохоронці фактично «опечатали» спортивний майданчик.
Спортивний майданчик на Гідропарку у Києві закривають на карантин. З понеділка, 6 квітня, Уряд посилює в Україні обмеження на час карантину — зокрема заборонено відвідувати парки, сквери, лісопаркові зони, спортивні та дитячі майданчики
Крім цього, відсьогодні правоохоронці закрили в’їзд автомобілів на територію Гідропарку, у зв’язку з чим не обійшлось без конфліктів.
Раніше ми писали: В Украине усилили карантинные меры и рассказали, когда послабят
Мальований провів інструктаж правоохоронцям, зазначивши, що насамперед вони мають проводити попереджувальну та роз’яснювальну інформаційну роботу.
Однак з набуттям чинності нових обмежувальних заходів такі групи штрафуватимуть порушників.
«Саме сьогодні і в ці найближчі дні, коли погода сприяє відпочинку громадян на відкритому повітрі, необхідно такі непопулярні, на жаль, непрості методи застосувати, але все ж таки примусити людей толерантно до цього відноситись, з розумінням, і не доводити до адміністративних заходів реагування», — сказав він.
Нагадаємо, уряд України запровадив нові обмеження на період карантину у межах боротьби з епідемію коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема заборонено з 6 квітня перебувати в громадському місці без маски або респіратора, заборонено ходити більш ніж по двоє людей, відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони.