5 /5
Based on 5 ratings
1
1

У Нідерландах з посвідчень особи приберуть стать

У Нідерландах з посвідчень особи приберуть стать

Посвідчення особи громадян Нідерландів в майбутньому не міститимуть позначення статі через «неважливість» цієї інформації. Про це НСН повідомляє з посиланням на Українську правду, яка, посилається на Deutsche Welle.

Згідно інформацї, отриманої НСН ,  відповідний лист міністерки освіти, культури і науки Нідерландів Інгрід ван Енгелсховен відправила 4 липня до парламенту країни.

Цей параметр планується виключити з посвідчень особи у 2024-2025 роках.

За словами Інгрід ван Енгелсховен, таким чином уряд хоче «там, де це можливо, відмовитися від необов’язкової реєстрації статі». Замість цього громадяни повинні “створити свою власну ідентичність і жити в повній свободі і безпеці”.

У листі ван Енгелсховен підкреслила, що Нідерланди не є першою країною в світі, яка запровадить гендерно-нейтральні посвідчення особи: стать в таких документах не вказується і в ФРН. Водночас в закордонних паспортах категорія статі залишиться через правила ЄС.

Нідерландське об’єднання захисту прав лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів і інтерсексуалів привітало плани уряду.

«Це чудова новина для людей, які щодня стикаються з проблемами через такі позначення в їхніх документах. І це також хороша новина для тих, хто вважає, що вміст вашої білизни не турбує уряд або владу»,

– заявили в об’єднанні.

Зазначається, що перший крок до визнання третьої статі Нідерланди зробили в 2018 році, коли інтерсексуали отримали право не вказувати себе як чоловіка або жінку в своєму свідоцтві про народження.

У Нідерландах з посвідчень особи приберуть стать

Раніше ми повідомляли: В ЄС затвердили перший препарат від коронавірусу

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top
Ще новини ⬇