5 /5
Based on 5 ratings
2
2

[:ru]В Крыму началось заражение питьевой воды[:ua]У Криму почалося зараження питної води[:]

[:ru]В оккупированном Крыму началось заражение питьевой воды, передает NNS, ссылаясь на sprotyv.info.

Сообщается, что это – последствия проливных дождей. Оккупанты не могут наладить безопасное водоснабжение жителей сел Бахчисарайского района после июльских паводков.

Несколько дней пробы стабильно показывают нестандартные бактериологические результаты, что свидетельствует о бактериологическом загрязнении питьевой воды — сообщила так называемая «глава межрегионального управления роспотребнадзора» по Крыму и Севастополю Наталья Пеньковская.

По словам Пеньковской, из всех районов Крыма, пострадавших от обильных осадков, в Бахчисарае хуже всего ситуация с качеством питьевой воды. В двух селах Бахчисарайского района – Большом Садовом и Куйбышево – последние четыре дня пробы воды показывают нестандартные бактериологические показатели.

[:ru]В Крыму началось заражение питьевой воды[:ua]У Криму почалося зараження питної води[:]

«К сожалению, в Куйбышево и Большом Садовом в течение последних четырех дней идут нестандартные пробы по бактериологии. Режим гиперхлорирования «водой Крыма» не выдерживается, — пояснила Пеньковская. – На сегодняшний день подвоз воды осуществляется, но работы по ревизии и гиперхлорированию, дезинфекции сетей не дают своего эффекта, потому что качество воды нестабильное, и нестандартные бактериологические показатели вызывают опасения».

Кстати, недавно “NNS” писал:

Сильна повінь у Криму: підтоплені будинки, є постраждалі і загиблі

Негода в Криму: Аксьонов плив вулицями Керчі на човні, за ним кролем пливли троє ( відео)

Потужний циклон у Ялті: будинки повністю пішли під воду[:ua]В окупованому Криму почалося зараження питної води, передає NNS, посилаючись на sprotyv.info.

Повідомляється, що це – наслідки проливних дощів. Окупанти не можуть налагодити безпечне водопостачання жителів сіл Бахчисарайського району після липневих повеней.

Кілька днів проби стабільно показують нестандартні бактеріологічні результати, що свідчить про бактеріологічне забруднення питної води — повідомила так звана «голова міжрегіонального управління росспоживнагляду» по Криму і Севастополю Наталя Пеньковська.

За словами Пеньківської, з усіх районів Криму, постраждалих від рясних опадів, у Бахчисараї найгірше ситуація з якістю питної води. У двох селах Бахчисарайського району – Великій Садовій і Куйбишеве – останні чотири дні проби води показують нестандартні бактеріологічні показники.

[:ru]В Крыму началось заражение питьевой воды[:ua]У Криму почалося зараження питної води[:]

«На жаль, в Куйбишевому та Великій Садовій протягом останніх чотирьох днів йдуть нестандартні проби з бактеріології. Режим гіперхлорування «водою Криму» не витримується, — пояснила Пеньковська. – На сьогоднішній день підвіз води здійснюється, але роботи з ревізії і гиперхлоруванню, дезінфекції мереж не дають свого ефекту, тому що якість води нестабільна, і нестандартні бактеріологічні показники викликають побоювання».

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Сильна повінь у Криму: підтоплені будинки, є постраждалі і загиблі

Негода у Криму: Аксьонов плив вулицями Керчі на човні, за ним кролем пливли троє ( відео)

Потужний циклон у Ялті: будинки повністю пішли під воду

[:]

To Top
Ще новини ⬇