Негода в Криму: Аксьонов плив вулицями Керчі на човні, за ним кролем пливли троє ( відео)

В окупованому Росією Криму випало 1,5 місячної норми опадів. Місто Керч та декілька сіл підтопило. У Криму ввели режим “надзвичайної ситуації”. Так званий “голова Криму” Сергій Аксьонов оглянув Керч на човні.

Про це Українська правда пише з посиланням на “Радіо Свобода”, ТАСС і “Медузу”, передає NNS.

Голова окупаційної адміністрації Керчі Сергій Бороздін вранці 17 червня повідомив, що через рясні опади підтоплено центральні вулиці міста, ними не проїхати, тож рекомендував утриматися від виїзду на особистому автотранспорті.

Через рясні опади вийшла з берегів річка Мелек-Чесме, підтоплені близько 12 будинків і міська лікарня №1.

Важка техніка, громадський транспорт і плавзасоби задіяні для порятунку людей, повідомив Бороздін.

Затоплено вул. Жені Дудник, Комарова, Вокзальное шосе, Пирогова, Радянська. Приблизно 236 будинків приватних і багатоквартирних.

Так званий “голова Криму” Сергій Аксьонов прибув у Керч, він проплив по затопленому місту на моторному човні. Його супроводжували голова окупаційної адміністрації Керчі Сергій Бороздін і голова регіонального МНС Сергій Садаклієв.

В цей час за човном пливли кілька людей. Як пояснив радник Аксьонова Олег Крючков, це співробітники МНС, які так добираються до міської лікарні. За його словами, води в місці зйомок по груди, простіше плисти, ніж іти. Однак в МНС заявили, що пливли за човном не рятувальники.

Як передає ТСН, є припущення, що плавці – це охоронці Аксьонова, яким не вистачило місця у човні. Однак його речниця це заперечила – виданню “Подъём” вона сказала, що не знає, хто ці люди, які пливли за човном.

На сході Криму через зливи ввели режим надзвичайної ситуації міжмуніципального рівня. Пізніше “РИА Новости” повідомили, що режим НС введено по всьому Криму

За даними ЗМІ, сильні зливи йшли всю ніч на четвер на сході півострова, за ніч у Керчі і прилеглих районах випало до півтори норми опадів (72 мм).

Село Приозерне в районі Керчі підтоплено повторно після 7 червня.

To Top