0

“Питання на порядку денному не стоїть”, – речник Путіна про слова пропагандистки Симоньян “приєднати” Донбас до Росії

424242124145455454

Речник президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував слова пропагандистки Маргарити Симоньян про необхідність “приєднати” Донбас до Росії.

Про це з посиланням на Gazeta.ru передає Українська правда, інформує NNS.

“Маргарита Симоньян є медіа-менеджером і журналістом. Вона не може бути виразником офіційної позиції РФ. Такого питання на порядку денному не стоїть.

Ви знаєте, що Росія займає досить відповідальну позицію в рамках зусиль сприяння Україні з регулювання її внутрішньоукраїнської кризи. Росія займає послідовну відповідальну позицію щодо захисту інтересів російськомовного населення на Донбасі і продовжить захищати “руських”,

— сказав Пєсков.

Він уточнив, що питання про входження Донбасу до складу РФ ні прямо, ні опосередковано у порядку денному не стоїть.

Також ми писали: “Бутерброд доведеться повернути ненадкушеним” – Кулеба про слова Навального щодо Криму

Раніше, 28 січня, на форумі “Руський Донбас” в окупованому Донецьку головний редактор одного з провідних пропагандистських телеканалів у Росії “Russia Today” Маргарита Симоньян, заявила, що жителі сходу України “хочуть жити у себе вдома” і “мати можливість бути руськими”.

Вона закликала Росію “приєднати” і цей український регіон, як Крим: 

“Росіє-матінко, забери Донбас додому!”.

Нагадаємо: Війна Росії проти України на теренах Донбасу почалася навесні 2014 року, після окупації Криму, і триває вже 7-й рік. На відміну від АРК, території Донецької та Луганської областей РФ не поспішає “включати” у свій склад, але підживлює конфлікт політично, фінансово, зброєю та російськими паспортами для жителів ОРДЛО.

При цьому Росія не визнає свою причетність до бойових дій і називає себе не стороною конфлікту, а посередником в його врегулюванні.

Читайте ще: Байден провів першу телефонну розмову з Путіним: говорили про Україну і Навального

Щоб оперативно отримувати найважливіші новини України і світу, підписуйтесь на наш Телеграм

To Top