5 /5
Based on 5 ratings
2
2

[:ru]Нардеп Кива назвал Украину шлюхой[:ua]Нардеп Кива назвав Україну повією[:]

[:ru]Народный депутат от ОПЗЖ Илья Кива в очередной раз оскандалился. На этот раз он позволил себе в грубой форме высказаться об Украине, сообщает NNS, ссылаясь на канал 24 и личную страницу нардепа в Фейсбуке.

Так, комментируя собственный допис о задержанных в ОАЭ девушках, которые позировали перед фотокамерой без одежды и среди которых были украинки, Кива написал, что, если бы проводились Олимпиады среди проституток, то Украина в них всегда занимала бы все призовые места и украинский Гимн звучал бы бесконечно.

В самом же посте нардеп наигранно возмутился отсутствием реакции президента и МИД на ситуацию с задержанными в ОАЭ украинками.

[:ru]Нардеп Кива назвал Украину шлюхой[:ua]Нардеп Кива назвав Україну повією[:]

В то же время Кива “забыл”, что среди участников “голой фотосессии” в Дубае были и гражданки России, Беларуси и Молдовы. Также он не вспомнить о том, что съемки организовал петербургский фотограф Александр Тен.

Напомним, 3 апреля 40 девушек, 11 из которых – украинки, приняли участие в откровенной фотосессии на балконе дома в курортном районе столицы ОАЭ. Позировали они совсем без одежды. Теперь им грозит заключение вплоть до 6 месяцев и еще и штраф в размере 5 000 дирхамов (в гривнах – примерно 38 тысяч).

В Госдепе США назвали Украину “опорой восточнославянского мира”[:ua]Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива вчергове оскандалився. Цього разу він дозволив собі в грубій формі висловитися про Україну, повідомляє NNS, посилаючись на канал 24 та особисту сторінку нардепа у Фейсбуці.

Так, коментуючи власний допис про затриманих у ОАЕ дівчат, які позували перед фотокамерою без одягу і серед яких були українки, Кива написав, що, якби проводилися Олімпіади серед повій, то Україна в них завжди займала б усі призові місця і український Гімн звучав би нескінченно.

В самому ж пості нардеп награно обурився відсутністю реакції президента і МЗС на ситуацію з затриманими в ОАЕ українками.

[:ru]Нардеп Кива назвал Украину шлюхой[:ua]Нардеп Кива назвав Україну повією[:]

Водночас Кива “забув”, що серед учасниць “голої фотосесії” в Дубаї були й громадянки Росії, Білорусі та Молдови. Також він не згадати про те, що зйомки організував петербурзький фотограф Олександр Тен.

Нагадаємо, 3 квітня 40 дівчат, 11 з яких – українки, взяли участь у відвертій фотосесії на балконі будинку в курортному районі столиці ОАЕ. Позували вони зовсім без одягу. Тепер їм загрожує ув’язнення аж до 6 місяців та ще й штраф у розмірі 5 000 дирхамів (у гривнях – приблизно 38 тисяч).

У Держдепі США назвали Україну “опорою східнослов’янського світу”[:]

To Top
Ще новини ⬇