У Держдепі США назвали Україну “опорою східнослов’янського світу”

Сполучені Штати Америки вважають Україну важливою країною для регіону. Як зазначили в Держдепі США, Україна є “опорою східнослов’янського світу”.

Про це в інтерв’ю “Голо Америки” повідомив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент, передає РБК-Україна, інформує NNS.

За його словами, важливість України ніколи не була недооцінена.

“Україна є важливою країною для регіону. Це опора, якщо хочете, східнослов’янського світу”, заявив Кент.

У Держдепартаменті США вважають, що українці володіють великим потенціалом у різних сферах – будь то інформаційні технології, агробізнес або динамізм громадянського суспільства.

“Ми хочемо підтримати це, щоб Україна досягла власного успіху. Ми також розуміємо, що якщо Україна досягне успіху, то інші країни далі на сході зрозуміють, що багато помилкових тверджень Росії просто не відповідають дійсності”, зазначив Кент.

Також Кент пояснив, чому досі не відбулась телефонна розмова між президентами США та України Джо Байденом і Володимиром Зеленським.

“Важливо розуміти: дзвінок, враховуючи його символічність, повинен бути підкріплений діями… Це питання, що стоять на порядку денному США і України. Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху… Але для цього успіху повинні бути правильні дії і правильні реформи”,сказав Кент.

To Top