7
7

[:ru]Какое мясо продают в Украине дешевле всего[:ua]Яке м’ясо продають в Україні найдешевше[:]

[:ru]Самым дешевым мясом в Украине остается курятина, сообщает Госстатистики

В августе 1 кг куриной тушки стоил в среднем 69,9 грн, тогда как филе куриного — 111,3 грн. Значительно дороже была свинина — 122 грн/кг. И самым дорогим мясом в Украине все же есть говядина, которая стоила 165 грн/кг. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте tripoli.land

1059355

МОЗ Украины рекомендует ограничить употребление красного мяса до 500 грамм в неделю. Всемирная организация здравоохранения, тем временем, сообщает о данных, которые устанавливают связь между потреблением красного мяса и развитием колоректального рака, рака поджелудочной железы и простаты.

Во многих странах мира органы здравоохранения рекомендуют ограничить употребление в пищу мясной продукции и красного мяса, поскольку с ними связан повышенный риск смерти от болезней сердца, диабета и других заболеваний.

Красное мясо — все виды мяса (мышечной ткани) млекопитающих, включая говядину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину и козлятину.

Кстати, недавно “NNS” писал: За год в мире на треть выросли цены на продукты: какая стоимость продуктов ожидается в Украине

 

 [:ua]Найдешевшим м’ясом в Україні залишається курятина, повідомляє Держстатистики

У серпні 1 кг курячої тушки коштував в середньому 69,9 грн, тоді як філе курячого — 111,3 грн. Значно дорожче була свинина — 122 грн/кг. Та найдорожчим м’ясом в Україні все ж є яловичина, яка коштувала 165 грн/кг. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті tripoli.land

1059355

МОЗ України рекомендує обмежити вживання червоного м’яса до 500 грам в тиждень. Всесвітня організація охорони здоров’я, тим часом, повідомляє про дані, які встановлюють зв’язок між споживанням червоного м’яса і розвитком колоректального раку, раку підшлункової залози і простати.

У багатьох країнах світу органи охорони здоров’я рекомендують обмежити вживання в їжу м’ясної продукції і червоного м’яса, оскільки з ними пов’язаний підвищений ризик смерті від хвороб серця, діабету та інших захворювань.

Червоне м’ясо — всі види м’яса (м’язової тканини) ссавців, включаючи яловичину, телятину, свинину, ягнятину, баранину, конину і козлятину.

До речі, нещодавно “NNS” писав: За рік у світі на третину зросли ціни на продукти: яка вартість продуктів очікується в Україні

 

 [:]

To Top