1
1

[:ru]Обязательный психиатрический осмотр для народных депутатов – готовится законопроект[:ua]Обов’язковий психіатричний огляд для народних депутатів – готується законопроект[:]

[:ru]Получить справку от психиатра нардепы должны перед своим назначением

Соответствующий законопроект будет готовить депутатская группа «За будущее”. Об этом 19 октября во время заседания Рады заявил лидер группы Тарас Батенко. Об этом NNS узнал из сообщения на сайте ДЕЛО.

В своем выступлении нардеп отметил, что в сессионном зале посеянна атмосфера ненависти со стороны некоторых представителей монобольшинства. Батенко имел в виду председателя комитета по вопросам социальной политики Галину Третьякову.

full 196 1634652863

“Наша депутатская группа надеется, что фракция монобольшинства сделает соответствующие выводы и человек, который не уважает других людей и сеет человеконенавистнический характер в своей работе, не только будет отстранен от пяти пленарных заседаний, но и отстранен от руководства комитета”, — отметил он.

Тарас Батенко добавил, что их депутатская группа обратились в МВД и Офис генпрокурора относительно быстрого, объективного и беспристрастного результата расследования смерти нардепа Полякова.

Кстати, недавно “NNS” писал: Цензура в Украине – как законопроект об олигархах может повлиять на свободу слова

 

 

 [:ua]Отримати довідку від психіатра нардепи повинні перед своїм призначенням

Відповідний законопроект готуватиме депутатська група «За майбутнє”. Про це 19 жовтня під час засідання Ради заявив лідер групи Тарас Батенко. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ДІЛО.

У своєму виступі нардеп зазначив, що в сесійному залі посіяна атмосфера ненависті з боку деяких представників монобільшості. Батенко мав на увазі голову комітету з питань соціальної політики Галину Третьякову.

full 196 1634652863

“Наша депутатська група сподівається, що фракція монобільшості зробить відповідні висновки і людина, яка не поважає інших людей і сіє людиноненависницький характер у своїй роботі, не тільки буде відсторонена від п’яти пленарних засідань, але й відсторонена від керівництва комітету”, — наголосив він.

Тарас Батенко додав, що їхня депутатська група звернулися до МВС та Офісу генпрокурора щодо швидкого, об’єктивного та неупередженого результату розслідування смерті нардепа Полякова.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Цензура в Україні – як законопроект про олігархів може вплинути на свободу слова

 

 

 [:]

To Top