Електронне інформтабло для водіїв на «зеленій» енергії –де вже з’явилося

В Україні з’явилось перше електронне інформтабло для водіїв. Електроенергія для нього подається від альтернативного джерела енергії

Зокрема, це інформаційне табло для водіїв встановили під час в’їзду до Черкаської області на трасі Н-08 “Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь” Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA..

Виведення інформації на табло проводитиметься Службою автомобільних доріг за допомогою спеціального програмного забезпечення. Водії в Черкаській області тепер будуть своєчасно попереджені про ремонтні роботи, ожеледицю, снігові замети, туман тощо. Це має допомогти зменшити кількість ДТП.

tablo 587x391 2

Електроенергія на інформтабло подається від альтернативного джерела енергії. Табло, яке, до речі, випущено в Австрії, за якістю зображення нічим не поступається подібним аналогам, але при цьому для його роботи потрібно в сім разів менше енергії.

Це перше в Україні електронне інформаційне табло для водіїв, яке живиться від сонячних панелей. Надалі такі інформаційні системи з’являться і в інших українських областях.

В Україні планують штрафувати водіїв за літню гуму взимку

Система штрафних балів для водіїв – як планують позбавляти водійських прав

Водіїв готують до нового пального: перші заправки з’являться у 2022 році

Які нововведення для водіїв передбачено у 2022 році

To Top