10
10

[:ru]Некоторые города Украины могут остаться без газа из-за маневра РФ: кто под угрозой[:ua]Деякі міста України можуть залишитися без газу через маневр РФ: хто під загрозою[:]

[:ru]В Украине некоторые регионы могут остаться без газа зимой из-за маневра РФ. Об этом советница министра энергетики Лана Зеркаль написала для издание ЕП, передает NNS, ссылаясь на Обозреватель.

По словам Зеркаль, чтобы не лишиться газа, Украине придется перенастраивать свою газотранспортную систему.

Россия значительно сократила поставки газа в Европы. В результате голубого топлива, который продается в ЕС, может хватить не на всех. В результате некоторые украинские города, например, Мариуполь, имеют все шансы остаться без газа, – считает Зеркаль.

image 10

Однако, на ее взгляд, ситуацию все еще можно исправить. “Северный поток-2” достроен, но до сих пор не запущен. А сертификация продлится до конца года или даже весны 2022-го. Пока не запущен новый газопровод, РФ не может справится без украинской газотранспортной системы.

“Здесь критически важно не забыть пройденные уроки. Нам нужно понимать, что именно дает нам шанс на победу и какие достижения нам нужно будет защитить. Первое – поддержка союзников. Соглашение между Вашингтоном и Берлином, которую в Украине многие назвали “предательством”, на самом деле дает рычаги влияния Америке. Этой зимой мы сможем увидеть ее эффективность. Второе – проведены реформы. Мы боремся, потому что украинский рынок газа соответствует европейским правилам, мы провели успешный анбандлинг и теперь с европейцами на одной стороне фронта”, – написала Зеркаль.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Опалювальний сезон під загрозою – тарифи на газ можуть підняти вище 20 гривень

Рейтинг міст України за якістю життя та комунальних послуг: список (фото)

В СБУ дзвонили з Лаври із погрозами щодо перших осіб держави. ЗМІ відзначають – мова про Зеленського[:ua]В Україні деякі регіони можуть залишитися без газу взимку через маневр РФ. Про це радник міністра енергетики Лана Зеркаль написала для видання ЕП, передає NNS, посилаючись на Обозреватель.

За словами Зеркаль, щоб не втратити газу, Україні доведеться перенастроювати свою газотранспортну систему.

Росія значно скоротила постачання газу до Європи. В результаті блакитного палива, який продається в ЄС, може не вистачити на всіх. В результаті деякі українські міста, наприклад, Маріуполь, мають всі шанси залишитися без газу, – вважає Зеркаль.

image 10

Однак, на її погляд, ситуацію ще можна виправити. “Північний потік-2” добудований, але досі не запущений. А сертифікація триватиме до кінця року або навіть весни 2022-го. Поки не запущений новий газопровід, РФ не може впоратися без української газотранспортної системи.

“Тут критично важливо не забути минулі уроки. Нам потрібно розуміти, що саме дає нам шанс на перемогу і які досягнення нам потрібно буде захистити. Перше – підтримка союзників. Угода між Вашингтоном і Берліном, яку в Україні багато хто назвав “зрадою”, насправді дає важелі впливу Америці. Цієї зими ми зможемо побачити її ефективність. Друге – проведені реформи. Ми боремося, щоб український ринок газу відповідав європейським правилам, ми провели успішний анбандлинг і тепер з європейцями на одній стороні фронту”, – написала Зеркаль.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Опалювальний сезон під загрозою – тарифи на газ можуть підняти вище 20 гривень

Рейтинг міст України за якістю життя та комунальних послуг: список (фото)

В СБУ дзвонили з Лаври із погрозами щодо перших осіб держави. ЗМІ відзначають – мова про Зеленського[:]

To Top