Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Почему украинцы не хотят вакцинироваться: исследование[:ua]Чому українці не хочуть вакцинуватися: дослідження[:]

[:ru]Почему украинцы не хотят вакцинироваться от коронавируса – ответ на этот вопрос искали социологи, передает НСН, ссылаясь на aspekty.net.

Значительная часть украинцев не вакцинируется из-за мифов о прививках, а также недооценивая риски коронавирусной болезнью. Об этом свидетельствуют результаты репрезентативного опроса, проведенного детским фондом ООН в Украине (ЮНИСЕФ), сообщили в Минздраве Украины.

Так, среди основных причин массового нежелания вакцинироваться:

  • недооценка рисков COVID-19,
  • мифы о прививках,
  • нежелание повторно вакцинироваться, если в этом будет необходимость.

Среди тех, кто еще не вакцинировался и не желает этого делать, большинство не доверяют вакцинам, полагают, что вакцинация несет больше рисков, чем сам COVID-19 и не хотят переживать реакцию на вакцины, говорится в исследовании.

Почти четверть украинцев считают, что имеют медицинские противопоказания к вакцинации от COVID-19, хотя на самом деле абсолютные противопоказания может иметь менее одного процента людей.

Как выяснили социологи, те, кто не хотят прививаться, не считают пандемию серьезной угрозой или COVID-19 такой болезнью, от которой нужно прививаться вообще.

Важной в процессе вакцинации является роль семейного врача. 87% привитых украинцев сказали, что прислушались к совету врача относительно вакцинации. Из тех, кто еще не вакцинировались, 77% прислушались бы к совету врача вакцинироваться.

Когда проводилось исследование на тему, почему украинцы не хотят вакцинироваться

Исследование проведено в сентябре-октябре 2021 года (до введения «красных зон») исследовательским агентством Info Sapiens при поддержке Агентства США по международному развитию (USAID) и Всемирного банка. Опрос проводился методом телефонных интервью. Было опрошено 2 006 человек старше 18 лет, во всех регионах Украины, за исключением АР Крым и неподконтрольных правительству территорий Донецкой и Луганской областей.

На данный момент получили первую дозу вакцины более 10,6 млн украинцев, полностью иммунизированы – почти 7,6 млн.

Кстати, недавно “НСН” писал:

«Якщо мені не можна вакцинуватись» – у міністерстві розповіли, як вирішуватимуть проблему

Вчителям можна буде отримати довідку про неможливість вакцинуватися від COVID-19 у сімейного лікаря

Вакцинуватися та зробити експрес-тест на COVID-19 тепер можна на залізничних вокзалах: подробиці

 

 [:ua]Чому українці не хочуть вакцинуватися від коронавіруса – відповідь на це питання шукали соціологи, передає НСН, посилаючись на aspekty.net.

Значна частина українців не вакцинується через міфи про щеплення, а також недооцінюючи ризики коронавирусної хвороби. Про це свідчать результати репрезентативного опитування, проведеного дитячим фондом ООН в Україні (ЮНІСЕФ), повідомили в МОЗ України.

Так, серед основних причин масового небажання вакцинуватися:

  • недооцінка ризиків COVID-19,
  • міфи про щеплення,
  • небажання повторно вакцинуватися, якщо в цьому буде необхідність.

Серед тих, хто ще не вакцинувався і не бажає цього робити, більшість не довіряють вакцинам, вважають, що вакцинація несе більше ризиків, ніж сам COVID-19 і не хочуть переживати реакцію на вакцини, йдеться в дослідженні.

Майже чверть українців вважають, що мають медичні протипоказання до вакцинації від COVID-19, хоча насправді абсолютні протипоказання може мати менше одного відсотка людей.

Як з’ясували соціологи, ті, хто не хочуть щеплюватися, не вважають пандемію серйозною загрозою або COVID-19 такою хворобою, від якої потрібно щепитися взагалі.

Важливою у процесі вакцинації є роль сімейного лікаря. 87% щеплених українців сказали, що прислухалися до порад лікаря щодо вакцинації. З тих, хто ще не вакцинувалися, 77% прислухалися б до поради лікаря вакцинуватися.

Коли проводилося дослідження на тему, чому українці не хочуть вакцинуватися

Дослідження проведено у вересні-жовтні 2021 року (до введення «червоних зон») дослідницьким агентством Info Sapiens за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і Світового банку. Опитування проводилося методом телефонного інтерв’ю. Було опитано 2 006 осіб старше 18 років, у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та непідконтрольних уряду територій Донецької та Луганської областей.

На даний момент отримали першу дозу вакцини понад 10,6 млн українців, повністю імунізовані – майже 7,6 млн.

До речі, нещодавно “НСН” писав:

«Якщо мені не можна вакцинуватись» – у міністерстві розповіли, як вирішуватимуть проблему

Вчителям можна буде отримати довідку про неможливість вакцинуватися від COVID-19 у сімейного лікаря

Вакцинуватися та зробити експрес-тест на COVID-19 тепер можна на залізничних вокзалах: подробиці

 [:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу