[:ru]Вакцинироваться и сделать экспресс-тест на COVID-19 теперь можно на железнодорожных вокзалах: подробности[:ua]Вакцинуватися та зробити експрес-тест на COVID-19 тепер можна на залізничних вокзалах: подробиці[:]

[:ru]АО “Укрзализныця” с 21 октября развернуло пункты вакцинации и экспресс-тестирования на covid-19 на 10 железнодорожных вокзалах страны.

Об этом со ссылкой на сайт УЗ пишет Украинская правда, передает NNS.

“Невакцинированные пассажиры могут по выгодной цене сделать тест и получить справку, которая станет основанием для проезда в случае отрицательного результата”, говорится в сообщении.

Пункты экспресс-тестирования работают на 10 железнодорожных вокзалах в Киеве, Львове, Харькове, Одессе, Днепре, Запорожье, Мукачево, Кривом Роге, Виннице и Полтаве.

Пассажиры, имеющие билет на поезд, смогут сделать covid-тест за 350 гривен. Укрзализныця отмечает, что агентом в проведении экспресс-тестирования стала “Медицинская лаборатория CSD”, поскольку она “предложила самую выгодную стоимость услуг”.

Также с 21 октября на 5 железнодорожных вокзалах – Киев, Харьков, Одесса и Днепр – начинают работать пункты бесплатной вакцинации против коронавируса.

В пресс-службе добавили, что “Укрзализныця” планирует увеличивать перечень вокзалов, где будут действовать пункты вакцинации и тестирования.

Кстати, недавно “NNS” писал:

Поездки и перелеты по новым правилам: какие документы будут требовать с 21 октября

Новые правила путешествий по железной дороге: ответы на самые распространенные вопросы

 [:ua]АТ “Укрзалізниця” з 21 жовтня розгорнуло пункти вакцинації та експрес-тестування на covid-19. Тепер вакцинуватися та зробити експрес-тест можна на залізничних вокзалах.

Про це з посиланням на сайт УЗ інформує Українська правда, передає NNS.

“Невакциновані пасажири можуть за вигідною ціною зробити тест і отримати довідку, яка стане підставою для проїзду у разі негативного результату”, йдеться у повідомленні.

Пункти експрес-тестування працюють на 10 залізничних вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Мукачеві, Кривому Розі, Вінниці та Полтаві.

Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити експрес-тест на covid за 350 гривень. Укрзалізниця зазначає, що агентом у проведенні експрес-тестування стала “Медична лабораторія CSD”, оскільки вона “запропонувала найвигіднішу вартість послуг”.

Також з 21 жовтня на 5 залізничних вокзалах – Київ, Львів, Харків, Одеса та Дніпро – починають працювати пункти безкоштовної вакцинації проти коронавірусу.

У пресслужбі додали, що “Укрзалізниця” планує збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Поїздки і перельоти за новими правилами: які документи вимагатимуть із 21 жовтня

Нові правила подорожей залізницею: відповіді на найпоширеніші запитання

Нагадуємо:

З 15 жовтня Херсонська область першою з часів весняного локдауну перейшла у “червону” зону епіденебезпеки через темпи поширення covid-19. А з 18 жовтня така ж доля спіткала Запорізьку, Одеську, Донецьку та Дніпропетровську область.

З 23 жовтня Сумська область буде відноситися до “червоного” регіону епіднебезпеки за поширенням коронавірусу.
Також незабаром “червона” зона може загрожувати Житомирській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій та Чернігівській областям.

 [:]

To Top