В Україні подорожчає вершкове масло

Власне виробництво олії в Україні останнім часом скоротилося – ціни на продукт збільшаться

Аналітики прогнозують зростання вартості вершкового масла в Україні. Про це розповіли експерти аналітичного агентства «Інфагро». Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті СОЦПОРТАЛ.

Експерти відзначають, що для цього є дві причини – скорочення виробництва продукту всередині країни і зростання попиту на нього за кордоном.

Вони відзначили, що в кінці серпня, в залежності від жирності, діапазон цін виробників на масло коливався від 140 до 167 тис. гривень за тонну. Саме через такі внутрішні ціни помітно зменшилися обсяги експортних операцій.

“В минулому місяці випущено 6,7 тисяч тонн товару, що на 13% менше, ніж у серпні 2020 року. Але в осінні місяці слід розраховувати на помітне скорочення виробництва масла, що точно не сприятиме зниженню ціни”, – пише “Інфагро.

У той же час, аналітики вважають, що вже найближчим часом на прилавках магазинів стане більше спредів та рослинно-вершкових сумішей.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Знову дорожчають найбільш затребувані продукти – що буде з цінами на соняшникову олію і цукор в Україні

 

To Top