Купити квартиру в Дніпрі

Без категорії

[:ru]Тариф на электроэнергию 0,72 грн: кто может платить меньше – инструкция[:ua]Тариф на електроенергію 0,72 грн: хто може платити менше – інструкція [:]

[:ru]Украинцы могут иметь более низкий тариф на электроэнергию, платить за “свет” примерно по 0,72 грн/кВт∙ч, – заверяет один из поставщиков – компания YASNO. Как именно и при каких условиях можно получить такой тариф на электроэнергию, НСН рассказывает, ссылаясь на пресслужбу компании.

«В этом ноябре YASNO исполняется 2 года. Как поставщик электроэнергии, газа и энергоэффективных решений мы помогаем клиентам сокращать затраты на коммунальные услуги: консультируем по вопросам энергосбережения, предлагаем энергоэффективные наборы и щадящую климатическую технику. Более 58 тысяч украинских семей платят вдвое меньше за электроэнергию благодаря специальным наборам с двухзонным счетчиками», – отмечает директор YASNO в Днепропетровской области Юрий Федько.

Как платить за электроэнергию меньше:

Чтобы платить по цене около 0,72 грн/кВт∙ч, в YASNO советуют:

  • Оптимизировать энергозатраты, чтобы вкладываться в потребление электроэнергии не более 250 кВт * ч в месяц, для которого с 1 октября 2021 действует цена 1,44 грн/кВт∙ч
  • Присоединиться к «ночному» тарифу и перенести основные энергозатраты дома на часы экономии с 23:00 до 7:00. Тогда ночью электроэнергия для таких потребителей будет стоить на 50% меньше – то есть 0,72 грн/кВт∙ч

Как семье потреблять до 250 кВт∙ч электроэнергии в месяц, чтобы платить по цене 1,44 грн/кВт∙ч?

Для этого стоит сделать следующее:

  1. Уменьшит энергозатраты доме на освещение. Замените старые лампы накаливания на экономные LED-лампы, которые потребляют до 10 раз меньше. Для сравнения, одна лампочка накаливания мощностью 100 Вт при работе всего 3 часа в день за месяц «накручивает» около 8,8 кВт∙ч электроэнергии. А одна LED-лампа при таком же режиме работы за месяц потратит лишь 0,85 кВт∙ч электроэнергии.
  2. Выбирайте экономную бытовую технику. Обращайте внимание на приборы с классом энергоэффективности «А», «А+» и выше – они потребляют до 30% меньше электроэнергии по модели низшего класса. А некоторая бытовая техника имеет и дополнительные эко-функции, которые позволяют автоматически определять оптимальный режим потребления энергоресурсов.
  3. Правильно пользуйтесь электроприборами. Не оставляйте включенными в розетку приборы, которыми не пользуетесь. Потому как телевизор в режиме ожидания или даже мобильная зарядка продолжают потреблять электроэнергию. А холодильник с постоянно открытой дверцей и расположенный возле источников тепла, может вдвое увеличить энергопотребление.

Как перейти на «ночной» тариф без лишних хлопот?

Для этого следует установить энергоэффективный набор с двухзонным счетчиком. Он также поможет комплексно уменьшать счета за электроэнергию благодаря следующим составляющим:

  • Двухзонный счетчик отдельно фиксирует потребленную электроэнергию ночью, за которую можно платить 50% стоимости обычного тарифа для населения.
  • Комплект экономичных LED-ламп уменьшает затраты электроэнергии на комфортное освещение.
  • Программируемая умная розетка позволяет автоматически включать в часы экономии наиболее энергоемкие приборы.
  • Услуги замены старого счетчика, постановки на учет и подключение «ночного» тарифа дополнительно экономят время и средства на решении организационно-технических вопросов.

Даже, если не удается оптимизировать энергозатраты до 250 кВт∙ч в месяц, то при стоимости электроэнергии 1,68 грн/кВт∙ч «ночной» тариф позволяет оплачивать потребленные с 23:00 до 7:00 киловатт∙часа только по 0,84 грн. А это также существенная экономия, – говорят в компании.

К сожалению, советами YASNO смогут воспользоваться не все. У владельцев электроотопления или бойлеров они вызовут лишь горькую усмешку. Ведь, чтобы обогреть жилье и нагреть воду, 250 киловатт не хватит точно. Этой зимой данной категории населения придется платить за электроэнергию немалые суммы.

Кстати, недавно “НСН” писал:

Вдвое меньше за отопление будут платить владельцы газовых котлов: украинцам пересчитали тарифы на зиму

Кто не сможет воспользоваться низкими тарифами на электроэнергию

Названы бытовые приборы, которые потребляют электроэнергию после отключения

 

 [:ua]Українці мають можливість мати більш низький тариф на електроенергію,  сплачувати за “світло” приблизно по 0,72 грн/кВт∙год, – запевняє один із постачальників –  компанія YASNO. Як саме та за яких умов можна отримати такий тариф на електроенергію, НСН розповідає, посилаючись на пресслужбу компанії.

«Цього листопада YASNO виповнюється 2 роки. Як постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень ми допомагаємо клієнтам зменшувати витрати на комунальні послуги: консультуємо з питань енергозбереження, пропонуємо енергоефективні набори та ощадливу кліматичну техніку. Більше 58 тисяч українських сімей сплачують удвічі менше за електроенергію завдяки спеціальним наборам з двозонними лічильниками», – зазначає директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Як платити за електроенергію менше:

Щоб платити за ціною близько 0,72 грн/кВт∙год, в YASNO радять:

  • Оптимізувати енерговитрати, аби вкладатися у споживання електроенергії не більше 250 кВт∙год на місяць, для якого з 1 жовтня 2021 діє ціна 1,44 грн/кВт∙год.
  • Приєднатись до «нічного» тарифу і перенести основні енерговитрати оселі на години економії з 23:00 до 7:00. Тоді вночі електроенергія для таких споживачів коштуватиме на 50% менше – тобто 0,72 грн/кВт∙год.

Як родині споживати до 250 кВт∙год електроенергії на місяць, щоб сплачувати за ціною 1,44 грн/кВт∙год?

Для цього варто зробити наступне:

  1. Зменшить енерговитрати оселі на освітлення. Замініть старі лампи розжарювання на ощадливі LED-лампи, які споживають до 10 разів менше. Для порівняння, одна лампа розжарювання потужністю 100 Вт при роботі всього 3 години на день за місяць «накручує» близько 8,8 кВт∙год електроенергії. А одна LED-лампа при такому ж режимі роботи за місяць витратить лише 0,85 кВт∙год електроенергії.
  2. Обирайте економну побутову техніку. Звертайте увагу на прилади з класом енергоефективності «А», «А+» та вище – вони споживають до 30% менше електроенергії за моделі нижчого класу. А деяка побутова техніка має й додаткові еко-функції, які дозволяють автоматично визначати оптимальний режим споживання енергоресурсів.
  3. Правильно користуйтесь електроприладами. Не залишайте увімкненими в розетку прилади, якими не користуєтесь. Бо телевізор в режимі очікування чи навіть мобільна зарядка продовжують споживати електроенергію. А холодильник з постійно відкритими дверцятами і розташований біля джерел тепла, може вдвічі збільшити енергоспоживання.

Як перейти на «нічний» тариф на електроенергію без зайвих клопотів?

Для цього слід встановити енергоефективний набір з двозонним лічильником. Він також допоможе комплексно зменшувати рахунки за електроенергію завдяки наступним складовим:

  • Двозонний лічильник окремо фіксує спожиту вночі електроенергію, за яку можна сплачувати 50% вартості звичайного тарифу для населення.
  • Комплект ощадливих LED-ламп зменшує витрати електроенергії на комфортне освітлення.
  • Програмована розумна розетка дозволяє автоматично вмикати в години економії найбільш енергоємні прилади.
  • Послуги заміни старого лічильника, постановки нового на облік та підключення «нічного» тарифу додатково заощаджують час та кошти на вирішенні організаційно-технічних питань.

Навіть, якщо не вдається оптимізувати енерговитрати до 250 кВт∙год на місяць, то за ціни електроенергії 1,68 грн/кВт∙год «нічний» тариф дозволяє сплачувати за спожиті з 23:00 до 7:00 кіловат∙години лише по 0,84 грн. А це також суттєва економія, – кажуть у компанії.

На жаль, порадами YASNO зможуть скористатися не всі. У власників електроопалення чи бойлерів вони викличуть лише гірку усмішку. Адже, щоб обігріти житло і нагріти воду, 250 кіловат не вистачить точно. Цієї зими даній категорії населення доведеться платити за електроенергію чималенькі суми.

До речі, нещодавно “НСН” писав:

Вдвічі менше за опалення будуть платити власники газових котлів: українцям перерахували тарифи на зиму

Хто не зможе скористатися низькими тарифами на електроенергію

Названі побутові прилади, які споживають електроенергію після відключення

 

 [:]

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу